miten tuon sais sivuilleen, yritin mut ei onnistunut.
http://www.spreadshirt.net/
no ehkä se on helppoakin, en vain osaa...
http://www.spreadshirt.net/
no ehkä se on helppoakin, en vain osaa...
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Sun täytyy ensin suorittaa liittymismaksu ja sitten hankkia aluks 4 kaveria sun kautta mukaan. Ja Bannerin saat sitten pitää sivuillasi kolme viikkoa, mut sunhan kannattaa heti hankkia lisää jäseniä koska silloin sä saat aina viikon lisää.
Neljän ensimmäisen hankkimasi jäsenen jälkeen sun pitää maksaa jokaisesta jäsenestä pieni rekisteröitymismaksu, mutta sittenkuin ne sun hankkimat neljä jäsentä on hankkinut neljä jäsentä jotka ovat hankkineet neljä jäsentä, niin sulle lähetään yksi t-paita ilmaiseksi ja bannerin voit pitää sivuillasi ihan niin pitkään kuin haluat!
Eikä jatkossa sulta tule muita kuluja kuin kausimaksut. Eli kannattaa pitää alatason meettejä sun omalle jäsenkunnalle, kun jaatte kokouskustannukset yhdessä niin nekään ei sitten suureksi kasva.
Jäsenmaksu on heinäkuun loppuun asti 400 euroa, kun normaalimaksu on 650 euroa, joten nyt kannattaa toimia nopeesti. Ja sitten pääseekin jo heti hyötymään myös elokuun tarjouksista!
Jäsenille yksi t-paita maksaa 99 euroa jos sen valitsee valmiilla tekstillä ja kaksi paitaa saa 150 eurolla kolme t-paitaa 199, eli kannattaa tosiaan ostaa useampi keralla. Jos haluat paitoihin oman tekstin, niin lisää hintoihin 99 euroa. Ja jos et ole jäsen lisää hintoihin vielä toinen 99 euroa.
Huom! Nämä ovat siis heinäkuun tarjouksia! Nyt kun toimit nopeasti pääset nauttimaan näistä ja heti kohta jo elokuun tarjouksista! Eli nyt kannatta todella ampua ensin ja tuhlata aikaa vasta sitten, upouudessa t-paidassasi!
http://www.spreadshirt.net/
Terv. SpreadShirt Multilevel Director - Tom Hankson
Ahaa, no antaa olla sitten.
Mitä pelleilet, eihän tuo voi olla totta millään muotoa.
Ihan hyvä juttu varmaan jos bannerin tilaa kotisivulleen.
ihan persauksista koko teijän homma
Eikä maksanut mitään
Voi Osmo, kun käy sääliksi...etkö koskaan opi mitään. Miksi aina uutta ja ihanaa haet, kun entisetkin hommat on ihan levällään?
Saksalainen firma on edelleen pääosassa, peli- ja paitafirman bannerit on siinä vaan mielenkiinnon vuoksi
Totuus verkostomarkkinoinnista:
1.Jokainen pääyhtiö tietää ryhtyvänsä huijaukseen jo yritystä perustettaessa"
http://www.uskontie.net/petterihaipola/huijaus.shtml
http://antiverkosto.bittikeskus.com/index.php
Huijaa vanhuksia talonmiehen homissaan sen minkä ehtii,hehheh kyllä te ootte naurettavia.