Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Haluaisin tietää

Kun otan poikaystävältäni suihin hän kehuu sitä,mutta haluaisin silti tietää tilanteen parantamiseksi että miksi kullia pitää pitää pystyssä suihin oton aikana ja sitten vielä tärkeä kysymys. Miten runkataan miehen kullia,tiedän siis että ylös alas liikkeellä mutta pitääkö terskan liikkua mukana? Hellästi vai kova otteisesti? kertokaa miten miestä runkataan käsin!?
75112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kaikki on yksilöllistä, miehestä kinni joten ei ole syytä.

Äänestä

Jos vaikka tilaisit joltain mieheltä runkkaus videon missä näet miten runkata, noniin pojat ei ole tarkoitus yllyttää teitä kuvamaan runkkaustanne...

Sillä harva nainen välttämättä tahtoo nähdä.
Tai no ei sitä tiedä.
Mutta jutellaan toki lisää aiheesta kuin aiheesta mesessä :P


[email protected]

-kiitos-

Äänestä

Kysy mieheltäs, sehän se parhaiten tietää, mistä tykkää.

Ja kuinka niin munan pitää olla pystyssä? Tarkoittanet siis kuitenkin kovana? Ihme kysymys kyllä...

Kerropa vielä sekin, miten terska voi edes liikkua mukana? Meinasit sitä irti kiskoa?

Äänestä
  • Tarkoitin siis esinahkaa,en terskaa.. väärä sana! No kuulin että mieheltä tulee helpommin jos kulli on pysty asennossa suihinoton aikana,tietenkin se nyt seisoo mutta pystyasennossa.

    Äänestä

Kyllä se kyrpä voi osoittaa mihin suuntaan vaan kunhan et väkisin vääntele. Jos miehesi makaa seläkkään ja menet jalkojen väliin imuttaan niin kyl tuntuu..nauttii samalla näkemästään. Kunnolla kieltä peliin ja syljellä liukkaaksi. Imeminen ei nyt ole se tärkein juttu.

Äänestä

tuu tänne kattoo miten kullia runkataan ;)

messenger: [email protected]

Äänestä

Mun kaveri ainakin pyytää että käännä sormuksein
kivi sinne kämmenpuolelle. Mulla on kaks oikein isoa sormusta jossa toisesa on pljon piniä korukiveja ja toisessa yksi iso ja röpylänurkkainen. Laitan Natusania ensin kaluun
ja sitten vedän ylös ja alas niin että sormukset vastaa tatin reunoihin kunnolla.
Voiteen kanssa ei tule mitään naarmuja mutta kuulemma tulee erittäin kovin saaneen tuntuiseksi.

Minua vain harmittaa se että noilla helyillä veteleminen ottaa niin pian mehut, ja minä haluaisin härnätä tosi kauan. Mutta tiedän että mies tykkää kun se saa tuntea että nainen on raju.
Ainakin mun kaveri on sellinen. Suuseksissä hän aina pyytää, että pure vain ja anna hampaiden vastata
kun pumppaat suuhun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Annuk- kirjoitti:

Kun otan poikaystävältäni suihin hän kehuu sitä,mutta haluaisin silti tietää tilanteen parantamiseksi että miksi kullia pitää pitää pystyssä suihin oton aikana ja sitten vielä tärkeä kysymys. Miten runkataan miehen kullia,tiedän siis että ylös alas liikkeellä mutta pitääkö terskan liikkua mukana? Hellästi vai kova otteisesti? kertokaa miten miestä runkataan käsin!?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu