Kasvoille istuminen

Anonyymi-ap

Kertokaas ilmaisia tarinoita

2

88

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001
      UUSI

      Tässäpä olisi yksi tarina, joka on tosi.
      Olin intissä, kun tämä tapahtui. Myöhästyin junasta ja kiire oli kotiin lomille. Kävelin asemalta tien varteen liftaamaan jos vaikka saisin kyydin.
      Istuskelin tien varrella reppuni päällä noin vartin kun eka auto tuli oikeaan suuntaan. Nostin peukalon ylös ja ajattelin, että ei varmasti pysähdy...
      No olin väärässä auto pysähtyi palan matkan päähän. Otin reppuni ja kävelin autolle. Autossa oli vanhempi rouva, joka kyseli, että minne matka. Sanoin minne olin menossa. Tähän rouva totesi, että pääset puoleen väliin tavoitteestasi. Tämä kelpasi minulle ja istui auto kyytiin. Matkalla juteltiin niitä näitä, mutta jostain syystä aikoi jutut mennä seksin puolelle. Rouva kyseli, että onko ollut pitkä aika ilman naista. Johon vastasin, että eipä ole tyttöystävää.
      Tuli hetken hiljaisuus ja katselin maisemia. Rouva rikkoi hiljaisuuden ja tuumasi voiko kysyä jotain suoraan? Sanoi kysy vaan.
      Panettaako? kysyi rouva. Häkellyin ja solersin jotain tyyliin joooo.
      Tähän rouva jatkoi, tule meille laitan syötävää ja saat muutakin. Olen eronnut ja ollut pitkään ilman miestä.
      Suostuin. Loppu matka meni omissa ajatuksissa, eikä rouvakasn puhunut mitään.
      No päästiin perille, omakotitalo.
      Mentiin sisään...

    • Anonyymi00002
      UUSI

      Olishan tuo mukava kokea. Onko naista. Mies 02al.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      149
      2023
    2. Israel euroviisujen 2.

      Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is
      Luterilaisuus
      305
      1727
    3. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      93
      1557
    4. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      200
      1210
    5. Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?

      Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois
      Maailman menoa
      78
      1193
    6. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      67
      1150
    7. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      25
      1061
    8. Mikä kaivatussasi

      Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
      Ikävä
      48
      1007
    9. Rakas nainen ymmärsin

      Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl
      Ikävä
      73
      956
    10. Minkä näköinen

      On kaipaamasi henkilö🤔
      Ikävä
      45
      937
    Aihe