Oon nyt vieraantunut, koska en halua häiritä. Susta ei ota vaan selvää ku et viittinyt vastata, kun kysyin sua mukaan.. Voisitko ajatella asiaa omalle kohdalle, mille se tuntuu?
Sinut valitsisin jos saisin
Anonyymi-ap
17752
3Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Kenelle?
Naisille se voi joskus tuntua noin helpolta, mut miehet yleensä nostaa kädet ylös antautumisen merkiksi, eivätkä edes lähde haastamaan haastavaa?
Mihin paikkaan
Nivusiin, veikkaan?
Alkaa huumori loppua
Sää pornohiiri tarvitset apua
En ajatellut sitä niin kuin sinä, ehkä? Puhdas spontaani heitto.
Missä pyysit mukaan, milloin ja minne?
Ei ainakaan ole perille asti tullut mitään.
Joo, ei ole pyydetty minnekään mukaan.
Sellaisiin forms kyselyihin en osallistu, jos tyhystä kysymys.
Tietoinen valinta.
Miehelle vai naiselle?
Laittakaa nyt hyvät ihmiset näihin aloituksiin nyt edes joku tunniste, jos ne on kohdistettu jollekin.
Sulla vissiin kiristää hermoja nämä palstaäijän geneeriset avaukset kun pään aukomisesta ja kaiken sorttisesta ohjeistuksesta hualimatta sinun tunnisteita ei tule
Onko siitä pyynnöstä kohta 40 vuotta?....
Tässä vielä miehelle, jolle aloitus tarkoitettu.
Nimittäin näin sattumalta meidän yhteisen vanhan tutun. Hän oli innoissaan ja halukas tapaamiseen, kun kerroin mitä ollaan suunnit. Mutta kuten laitoin, ei sinusta oikeen ota selvää haluatko nähdä vai et? Vai oletko varattu ja siksi arkailet näkemistä?
No niin kirjoittihan se naisena esiintyvä sketsimies näille tällaisen tarkentavan insertin. Ymmärtäkää jo, että itselleen se näitä kirjoittaa kun on sillä tavalla erityispiirteinen. T naiselta
Pienistä en välitä
ketään ei valita noin vaan, toisen puoliskon tahtotilaa pitää tiedustella AINA!