Olen nuori opiskelija tytsy, fantasioin jatkuvasti suuseksistä, antaa ja ottaa kaikenlaisilla sivu "haaroilla" mutta mutta.....pelkään ihan sairaasti kaikenlaisia tauteja, olen sinkku ja yhden kerran alkon vaikutuksen alaisena jokseenkin mulle vieras tyyppi laukesi suuhuni, siitä alkoi kuukauden epätietoisuus ja pelkotila jossa oli myös kiihottumista kun tajusin että vois olla osa mun seksualisuutta. Joku ajatus takaraivossa on että nuoret alke 45 sinkkumiehet voi olla terveyden suhteen vaarallisia? Voi olla että olen väärässä?
Ikä ei sinänsä merkitse mitään mutta ehkä nuoremmat enemmän harrastavat irtosuhteita ja myös taudit leviää. Oishan se ihana löytää luottoystävä ilman naimakauppoja mutta ehk se on vain fantasiaa? Mut hyvä fantasia ainakin omiin päivittäisiin tarpeisiin☺️
Luottamusta
31
308
Vastaukset
- Anonyymi00001UUSI
Kuinka nuori sä oot? Kuulostat mielenkiintoiselta.
T. M v- Anonyymi00003UUSI
Jippuii kirjoitti:
Olen 18
Mistä päin oot.Mies kuusikyppinen.
- Anonyymi00020UUSI
Anonyymi00003 kirjoitti:
Mistä päin oot.Mies kuusikyppinen.
Olen Loimaan läheltä.Jos sulla KIK niin kirjota. hoitovoide . Kuusikyppinen mies.
- Anonyymi00002UUSI
Olisi ihana nuolla sinua luulen että saisit orkasmin ja myös minä.Siisti hoikka terve kuusikymppinen mies.Eteläsuomi.
- Anonyymi00006UUSI
Jippuii kirjoitti:
Ei ole olut vaikeuksia saada orkkua 🤭
Nautintoa siinä haetaan.Olisi hienoa katsoa ja tuntea kielessä kun pimppisi supistelee ja väriset nautinnosta.Mies kuusikymppinen.
- Anonyymi00004UUSI
Kirjoiti kyllä aika kypsästi, vaikka oletkin noin nuori. Olet selvästi ajatellut asiaa. Saanko vielä kysyä missäpäin olet? Vaikka ikäero voikin olla liian suuri. En oo varma tarjotaanko tota sun, vai omasta näkökulmastani. Tyydyttävä, luottamuksellinen ystävyyssuhde kiinnostaa kyllä tolalla paljon.
M vAjattelen kyllä asiaa päivittäin, kukapa ei fantasioitaan? Tämän kuun loppuun olen helsingissä koulu loppuu ja sitten taas maalaistyttö😊
- Anonyymi00009UUSI
Jippuii kirjoitti:
Ajattelen kyllä asiaa päivittäin, kukapa ei fantasioitaan? Tämän kuun loppuun olen helsingissä koulu loppuu ja sitten taas maalaistyttö😊
Haluisitko kirjoitella yksityisemmin?
T. M v
- Anonyymi00005UUSI
Jäi kans kiinnostamaan mitä mahdat tarkottaa ”kaikilla haaroilla”?
T. M v- Anonyymi00007UUSI
Jippuii kirjoitti:
Esim. Vaikka jonkin tasoinen dominointi, en avaa tässä enempää
Selkeesti oot ajatellut. Ei täällä liikaa kannatakkaan kertoo. Mut vielä se sijainti? Kuulostat kokoajan kiinnostavammalta.
T. M v Anonyymi00007 kirjoitti:
Selkeesti oot ajatellut. Ei täällä liikaa kannatakkaan kertoo. Mut vielä se sijainti? Kuulostat kokoajan kiinnostavammalta.
T. M vAiemmin kerroin että tänämänkuun loppuun olen helsingissä, sitten muutun maalaistytöksi🧑🌾
- Anonyymi00011UUSI
Jippuii kirjoitti:
Esim. Vaikka jonkin tasoinen dominointi, en avaa tässä enempää
Eronnut 52v mies olis halukas tutustuu Jippuii sun kans😉
- Anonyymi00016UUSI
Jippuii kirjoitti:
Esim. Vaikka jonkin tasoinen dominointi, en avaa tässä enempää
Onko sinulla kik.Voitas jutella syvällisemmin.Mies 58v.
- Anonyymi00008UUSI
Olisi monen näköistä vehjettä käyttöön.Olen ennenkin alistanut naista aivan toiveiden mukaan.Mies 58v.
- Anonyymi00010UUSI
Jippuii kirjoitti:
Onko sinun fantasia alistaa naista? Koitan ymmärtää eri tarpeita
Kyllä se on erittäin kiihottavaa, mutta, niin kuin säkin, en täällä haluis avata enempää. Onnistuisiko yksityisempi kirjoittelu?
T. M v - Anonyymi00012UUSI
Jippuii kirjoitti:
Onko sinun fantasia alistaa naista? Koitan ymmärtää eri tarpeita
Eronneella 52v miehel on fantasia alistaa sua ja käyttää paljon kans 😉
Anonyymi00010 kirjoitti:
Kyllä se on erittäin kiihottavaa, mutta, niin kuin säkin, en täällä haluis avata enempää. Onnistuisiko yksityisempi kirjoittelu?
T. M vSe vois onnistua mutta tähän en mitään yhteystietoja minusta laita.
Yllätyin kun joku edes aloitti kommentoida☺️- Anonyymi00021UUSI
Jippuii kirjoitti:
Voin myöhemmin laittaa viestiä sun sp.
OK. Kiitos.
T. M v
- Anonyymi00013UUSI
Tosi-ikä, tosi-paino, tosi-pituus, ihonväri, hiusten väri ja -pituus, tatuoinnit, lävärit, kengännumero, olitko syntyessäsi biologinen nainen, lasten lukumäärä ja -väri?
- Anonyymi00014UUSI
Haluaisitko näyttää tissit ja paljaan perseesi luonnon helmassa Jippu?
Voisin läimäytellä pakarat punaisiksi ja nuolla pillua .
Hkimies60 - Anonyymi00015UUSI
Aikasemmin mainitsit erilaisista tarpeista. Niistäkin ois nasta vaihtaa ajatuksia, yksityisemmin.
T. M vSaatan olla ujo kertomaan? Joskus jopa häpeilly ajatuksiani mutta kun katsoo netistä pornoa niin huomasn että muillakin on samoja suuntautumisia.
- Anonyymi00019UUSI
Jippuii kirjoitti:
Saatan olla ujo kertomaan? Joskus jopa häpeilly ajatuksiani mutta kun katsoo netistä pornoa niin huomasn että muillakin on samoja suuntautumisia.
Pistin tonne ylemmäks mun s posti osoitteen. Kirjoita sinne. Ois kivempi niin.
T. M v - Anonyymi00022UUSI
Jippuii kirjoitti:
Saatan olla ujo kertomaan? Joskus jopa häpeilly ajatuksiani mutta kun katsoo netistä pornoa niin huomasn että muillakin on samoja suuntautumisia.
Monet jättää fantasiat fantasioiksi, mut jos uskallat lähteä toteuttaa niitä mun kans, lupaan et saat elämäsi nautintoa paljon 😉 Yritin tavoittaa suo eri viestittelyalustan kautta 🙈
Eronnut 52v mies
- Anonyymi00018UUSI
Jatkuvasti,myös koulussa? Sormetatko silloin ja fantasiot vanhemman miehen käyrästä kullista,ihanaa!
Olet polvillasi tissit paljaina ja tartit kiinni kaluuni,alat nuolemaan tummanpunaista terskaa kuin jäätelötötteröä.
Puristelet raskaita,karvaisia palleja,nuolaiset niitäkin .
Sitten otan kiinni hiuksistasi ja työnnän kaluni hitaasti suuhusi.
Katselet minua silmiin ja alat nauttien imemään ...
Karl von Kuk
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka1603267EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!
Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje403022- 1121535
Empaattisuus ja suoruus.
Tässä tullut noita pehmeitä asioita pohdittua, mutta toisaalta olen myös yksinkertainen mies. Pidän suoruudestakin. Mi1501264Kristillinen kaste annetaa upotuskasteena
Kristillinen upotuskaste perustuu juutalaiseen mikve-kasteeseen, jossa upottaudutaan veden alle kokonaan. Paavali vertas1621097Koko kansan kaste Punaisen meren ylityksen aikana
Koko Israelin 2,5 milj.kansa sai kasteen ja Pyhän Hengen lahjan ylittäessän Punaisen meren. 1.Kor.10 1 Sillä minä en ta3661067- 601037
Sijaiskasteet kuolleitten puolesta
Paavali teki Korintossa sijaiskasteita kuolletten puolesta eli ns. Mormoninkasteita. 1. Kor. 15:29 Mitä muutoin ne, j373989- 43906
Sä saat mut tuntemaan
Jotain sellaista mitä ei saisi tuntea mutta må en mahda tälle mitään. Mulla on ikävä niitä meidän katseita ja sitä tunne23903