Ano heittää pallon Rajat auki liikkeelle ja Vapauden liitolle Suomen alueilla järjestettävästä kansanäänestyksestä virallisesta Suomesta irtautumisesta.
Vastaukset 13
- Anonyymi00001
missä saa äänestää
- Anonyymi00002
Ei varmasti missään Suomen maassa. Takuulla torpataan. Nyt ollaan menossa sotaan Venäjää vastaan, joten kaikki vastaväitteet hiljennetään.
- Anonyymi00003
Äänestys Krimin malliin - AK suunnattuna takaraivoon. Ja kaikki äänestivät liittoutumisen puolesta. Heh...Sellaista on demokratia Neuvost..Venäjän maalla.
- Anonyymi00005
Onkohan äänissä puliveivausta?
- Anonyymi00006
Veli mä vannon bro
- Anonyymi00007
Älyn terävintä kärkeä suomi24 juva buuh
- Anonyymi00008
juvemmalla ei veivata .
- Anonyymi00009
Räpyläjalka, maalätty, maanpetturi, velkakeisari, vastuuton juvan pöhkö. Siinä muutama nimi tälle pöljälle, joka tuntuu päivä päivältä sekoavan aina vain pahemmin.
- Anonyymi00010
Sakeuden liitto tukee Anon ehdotusta.
- Anonyymi00011
Anon astunta tarvitsisis aurauskulmien säätöä. Harittaa liikaa ja tossujen kulutuspinta kuluu liikaa ja epätasaisesti.
- Anonyymi00012
Haitannooko tuo jos vaan eteenpäin pääsee
- Anonyymi00013
Anon pallo on litteä.
- Anonyymi00014
Torilleeeee!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1092260- 103896
- 70889
Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???22872- 48835
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha554789- 80697
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76660Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik23610- 57561