Ainoa paikka jossa oulussa on

Naama värkistä päätellen kun katsoo naisia niin kuumia naisia löytyy vain krematoriosta. Misdä sellaine on sinnekkö pääsis töihin niin lempi leiskuisi.
2138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ja sinuako pitäisi alkaa miellyttämään. Haise.....


...😝

Äänestä

Kaikki ns. Kuumat naiset ei viitsi huolitella, kun ei ole paljoa kateltavaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Naama värkistä päätellen kun katsoo naisia niin kuumia naisia löytyy vain krematoriosta. Misdä sellaine on sinnekkö pääsis töihin niin lempi leiskuisi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu