Sinä punahiuksinen nainen. Nimesi oli kai Taija, Taya, Taika. Anteeksi en muista varmaksi. Suudeltiin ja sanoit eläväsi kulissisuhteessa, kuten minäkin. Halusit että tavattaisiin aina kun siihen aikaa vapautuu. Jätin sinulle numeroni. Soita häly kun voit.
satunnaista seuraa
Anonyymi-ap
3
374
Vastaukset
- Anonyymi00001
Ei, minulla oli peruukki. Olinko pieni ja pyöreä?
- Anonyymi00002
ei kannata suudella .nainen on voinut ottaa mustalta mieheltä just aiemmin suihin ja siinähän suutelet mustaa moloo.hyi
- Anonyymi00003
Se on Taija. Tietääkseni pelailee 2 eri miehen kanssa. parisuhteessa, mutta mies ei tiedä mitään. Melkein naapurissa ja tiedetään enemmän😁.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2401898- 1861601
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461230Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50952- 40769
- 14760
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30751Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21740Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .23712Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46627