fantasian tasolla kiihottaa ajatus olla jonkun vanhemman, naimisissa olevan perheenisän tyttöystävä. oon 20v ite eikä ikäset kundit vaan osaa panna sillee miten vanhemmat ja onhan se ihanan tuhmaa ajatella et joku mun isän ikänen vaimoltaan salaa haluaa mua ja veis vaikka jonnekin huoltsikan taakse sit paneen mua kunnolla. olisin aina valmis ja hoitaisin kyllä sen paremmin kun sen vaimo ikinä
haluaisin olla toinen nainen
Anonyymi-ap
501350
4Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 50
Vanhimmat
Moi,
Varattu +50v mies mielellään ottaa sut toiseksi naiseksi. Mistä päin olet?
turun seudulta. onko sulla sp, haluaisin tavata jossain vaikka kahvilla eka :)
Olisitpa ollut keski-Uudeltamaalta
Varattu +50v mies
Voi vidurallaa taas näitä uunoja kun joku setämies taas vedättää kunnolla
harmi :( voishan sitä silti jutella
Mitäs olet uuno setämies. Aloittajahan ei taatusti ole. Jos on laitahan todistteesi esiin.
Laita viestiä suoraan keikkamiehesi (at) gmailpistecom osoitteen kautta niin tavataan vaikka jo tänään
Moi. Täällä olisi sulle vanhempi mies, jolla iso varustus ja voisin olla isäsi iän puolesta. Laita viestiä. Juuso 49
olisko sulla sp, mihin laittaa? :)
Soita 112
Onko sulla isokin hätä. Kerro minne sulle apua laitetaan, Etkö itse osaa.
Täs ois 50+v mies jolla 11/4
No mitäs olet. Kiva kun pystyt ihan nauraa sille.
Täällä on kanssa +50 mies johannes250662ät gmail.com
Kävisikö yksinäinen siisti mies läheltä Turkua.
Vitun pipipää vaihda jo levyä. Tiedetään jo mikä olet.
IHANA OLIS NUSSIA SINUA PALJAALLA LOPUUN ASTI IHANAN20 VANHEMPI M
Paskatykki kyselee
Ja mikä oli kysymyksesi.
Jos ihminen on terve ja kaunis, niin mikä ongelma siinä jutussa on. Onko se oikeasti niin vaikeaa vai olenko ymmärtänyt väärin.
Vantaalta löytyy isokyrpäinen 22/6 Mies ja ikää 61v.
Mene hevon perseeseen feikki
täyttä olit ehtinyt jo majoittua sinne.
Tääl olis, 49v naimisissa oleva mies.
Kuulostaa kiinnostavalta, näin periaatteessa.
Kerro vähän tarkemmin mitä mieheltä haluisit, jos jotenkin saataisiin oppittu toisistamme, niin tiedä vaikka onnistuis?
T. OM
laittelen viestiä niille, jotka on jättänyt sp <3
-ap
Kiitos! Sitä odotellessa ;)
Ihana kuulla, et en oo ainut, joka haaveilee tämmösest. Mä innostuin tästä konseptista ehkä nelisen vuotta sitten ja däääm kun se ei vaan jätä rauhaan.🥹 Kaikkein ihaninta oisi kun kyseessä ei oisi seksisuhde vaan sais oikeesti olla varatun miehen (salainen) tyttöystävä💁♀️
T N29
No isokyrpäinen 22/6 61v mies olis kyllä onnessaan....
Ja minusta tämä kuullostaa liian hyvältä ollakseen totta.
Totta on se että mikä on ihanampaa kuin panna varattua naista, ja sen tiedän että monella naisella on kiihottavaa ottaa miestä, joka on varattu, ja antaa jotain sellaista mitä mies ei kotonansa ssa ja ottaa spermat mitkä kuuluisi sille omalle naiselle..
Mutta mikä olisi kiihottava osa kuin saada nussia nuorta naista oikein olan takaa ja ottaa sekä antaa nautintoa. Näyttää, mitä vain aikuinen mies osaa.
Oamlla tavalla kumminkin ällöttävä tämä parinkymmenen ukon läähätys täällä, joiden kirjoitustaito riittää lähinnä oman iän ja kyrvän mitan kertomiseen.
Iällä ei ole merkitystä ja kyrvän mitallakasn ei, vaan taidolla käyttää niitä iän tuomia ominaisuuksia ja sitä kyrpää niin että se palvelee sitä naista.
Olisinko valmis?
Ihan varmasti
Hetikö?
Ei, tutustutaan ensin ja katsotaan että molemmilla on kivaa.
Maistuisko n29v,tällanen m50v 11/4?
Kerro N29 tosiaan lisää varsinkin itsestäsi suoraan keikkamiehesi (at) gmailpistecom osoitteeseen niin jatketaan siitä
Hyviä nostoja ja pointteja.
Mä en kans ymmärrä, miten joillain miehillä on taidot jääny tolle tasolla "pitkää kyrpää, kiinnostaako?!" Niiku oikeesti!🤧
En tiedä, oliko toi sinun viesti mulle tarkotettu mut jos oli niin mua kiinnostaisi jutella sun kanssa privana.
T. N29
Se viesti oli tarkoitettu Sinulle tietenkin. Alkoi vaan sillä, että onko tämä liian hyvä ollakseen totta, että nuori nainen hakee vanhempaa varattuja miestä, koska nämä ketjut saa aina kymmeniä kytbänheiluttajia tänne tarjoamssn itseään
"mulla on iso kyrpä kiinnostaa soita Mirkku" 😅 ja aika usein ketjun aloittaja saattaa olla hikinen teini.
Toisaalta tykkään välillä kirjoitella tänne ja seurata tilannetta. Täällä on ollut välillä tosi kivoja keskusteluja ihanien ja riettaiden naisien kanssa.
Mielellään keskustelen privana koska tämä ketju saastuu aika nopeasti
Saastuihan se jo tuolla sun ekalla viestilläkin
Juttelisin mieluummin esim kikissä :-)
N29
Mukavaa kuulla et on useampien naisten unelma päästä salaiseksi tyttöystäväksi 😉 Mistäpäin N29 olet?
Varattu +50v mies
Laitoin tähän Kik nimi merkin ja meilinkkn mutta admin pois tekee niitä varsin tehokkaasti täältä.
Täälähän se varattu on, mistäpäin olet?
Kik löytyy mulla kanssa ,aluksi voit laittaa sähköpostin unto250662 ät gmail piste com?
Täällä Tampereella 60v valmis sinulle
Btw. Mistä aloittaja tietää jonkun osaamisen. Itse olen reilusti yli 50v mies jolla seksiä on ollut viimeksi yli 25v sitten. Mä kyllä mietin enemmän ihmisiä joita tunnen. Nytkin mietin eniten itseäni vajaat kymmenen vuotta vanhempaa naista jonka olen tuntenut vajaat kymmenen vuotta, ihmistä joka on kivan näköinen ja hyvä tyyppi. Sitähän minä en tiedä mitä hänellä on jalkojenvälissä. Ja mikä on tärkeintä on se millaiset kemiat on. Jos kumpikin laittaa skaalan 1-5, ja minä koen hänet yli kolmen kohdalle juuri kemioitten takia, niin enhän minä tiedä mitä hän ajattelee. Tuskin hän sijoittaa minua edes reilua yhtä korkemmalle
Moi täällä olisi M36 Turusta
Kikissä: m9002222
Olisipa Kuopiossa kun tuollaisia tyttöjä niin mielellään toimisi sokur isukkina👍👍t 52 ukko
Mulle voi kanssa laittaa viestiä heikki.timonen(at)proton.me
Onko aloittaja tässä videolla.
Kiihottava näky, kun vanhempi mies panee kaunista nuorta naista.
https://www.moviefap.com/videos/b24aef04ee66eab3a4f2/finland-bitch-2.html?autoPlay=1
https://www.moviefap.com/videos/71f934491c7dc70f032b/sonja-bitch-2.html
https://devki.net/en/53263-beautiful-whore-sonja-from-finland.html
https://www.xrares.org/album/10396/beautiful-slut-sonja-from-finland-sexmodel-pornstar-and-escort-whore
Salon seudulta löytyisi tälläinen 58v, nuorekas, sporttinen ja ikäisekseen hyväkuntoinen, viriili ja nuoremmasta naisesta pitkään haaveillut, varattu mies..:-)
Otapa yhteyttä veloce66 at proton piste me..jos kiinnostaa..
Täällä 51 ikäinen mies.
Urheilen ja olen hyvä kunnossa. Olisi ilo ja kunnia saada sinut tyttöystäväkseni.
Haluaisin piiskata nuoren naisen paljasta persettä nahkavyöllä ja sen jälkeen työntää peukaloa persereikään ja nussia takaapäin pilluun.