Olen 29v mies joka on jo pitkään haaveillut aisankannattajaksi pääsystä. Haluaisin seurustella jonkun minua nuoremman kaunottaren kanssa jolla on valtavat halut ja himo isoja kulleja kohtaan.
Olen itse melko hoikka vaikkakin käyn salilla aktiivisesti. Kaluni ei ole suurimmasta päästä.
Olisi kiihottavaa että nainen olisi myös urheilullinen eikä pelkäisi esitellä vartaloaan avoimesti. Erityisesti isoiksi treenatut peput kiihottavat. Haluaisin päästä katselemaan kun hän rakastelee yhden tai useamman isomunaisen miehen kanssa. Nainen saisi päättää saanko runkata vai saanko vain kärvistellä munani erektiossa. Siveysvyökin voisi olla käytössä. Bi-jutuista en ole kiinnostunut ollenkaan. Liukkaille pääsy olisi unelma kuitenkin. Olisi upeaa nuolla naisen pillu ja perse valmiiksi rakastajille. Myös mahdollisten naisen ja minun aktien aikana nainen voisi jatkuvasti lähinnä kehua kuinka paljon parempia hänen rakastajansa ovat.
Rakastajat voisivat mielellään olla minua vanhempia mutta tärkeintä on että he antaisivat naiselleni isoja kullejaan ja mielellään valtavasti spermaa.
Miten pääsisin toteuttamaan tämän fantasian?
Haaveissa aisankannatus
Anonyymi-ap
2
96
Vastaukset
- Anonyymi00001UUSI
Etsimällä se nainen ihan ensiksi
- Anonyymi00002UUSI
Lisään vielä että jos nainen haluaa voin myös kuvata akteja. Olisi myös kiihottavaa jos miehet saisivat paljaalla mutta nainen ei kertoisi mitään että käyttää pillereitä. Saisivat vieraat luullaa ettänussivat naisen raskaaksi jolloin seksi olisi entistä eläimellisempää.
Ap
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 914253
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.2271700- 761430
Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401130Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.3301062Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd1051050- 491029
Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en136959Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os85944- 98919