Meitä on, ja enemmän kuin käsitätte

Siis meitä miesvihamieslisiä naisia. Sen olette aiheuttaneet ihan itse arvon herrat.
12246
3Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Ei, kyllä sinä ihan itse aiheutat, jos ensinnäkin pistät kaikki miehet samaan nippuun, etkä löydä heistä vihankohteistasi mitään hyvää. Etenkin, jos perustat palstan antiin yleisen miesvihamielisyytesi.

2Äänestä

Olen kohdannut elämässäni laajasti erilaisia kivoja, ystävällisiä ja mukavia miehiä monestakin sosiaaliluokasta ja miehestä saa varmemmin luotettavan hyvän ystävän kuin naisesta

3Äänestä

Ei multa. Halveksin netin suojissa huseeraavia pösilöitä, jotka on irl täysin lapatossuja. Vttu täällä muutkaan tunkeudu teidän kotipiiriin huohottamaan, se olis liian helppo syöttö lapaan teille..

Ei sillä, tekisitte edes likaisen työn itse, mutta ei. Täysin selkärangattomia naisia laittomasti stalkkaavia uunoja.

T. Vaikka vttu goblini ninja 🧟‍♀️

1Äänestä
  • Lisäksi he eivät todellakaan tajua kuten heikoilla jäillä liikkuvat. Heidät olisi todella helppo nitistää, mutta ihmiset antavat anteeksi jopa tuollaisille.

    Äänestä

Ihminen on oppivainen. Jos on vihamielinen, helpointa on kiertää.

Äänestä
  • Miten kierrät naapureita?

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Miten kierrät naapureita?

    Tärkeintä etteivät ainakaan lähesty, ainakaan samaa sukupuolta olevat.

    Äänestä

En minä edelleenkään miehiä vihaa.

1Äänestä

Eiköhän se ole just toisinpäin. Että ei-vihamielisiä naisia on paljon enemmän, kuin mitä voisi luulla. Äänekkäimmät vaan saa ja haluaa eniten huomiota.

1Äänestä

Miksi vihata ketään? Viha lisää vihaa, rakkaus lisää rakkautta.

T: Nainen

Äänestä

Minä en jaksa tämmöisiä. Toivoisin vaan olevani yhden naisen oma Mussunen kaikessa rauhassa.

Äänestä

Minä en pidä suurimmasta osasta miehiä. Ei se kuitenkaan sitä tarkoita, että olisin heitä kohtaan vihamielinen. Ihan turhaa uhrata energiaansa johonkin tuollaiseen, kun voi vain antaa muiden elää elämäänsä ja keskittyä tekemään siitä omasta elämästään paremman.

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Siis meitä miesvihamieslisiä naisia. Sen olette aiheuttaneet ihan itse arvon herrat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu