Sanoit syksyllä että

Pääsisi jo mustakin erilleen
4152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Joten kai niin haluat

Äänestä

Sanomisiin kannattaa uskoa vasta kun ne sanotaan nassut vastakkain IRL.

1Äänestä

en minä haluaisi mutta pakkohan se on. ei voi toistaa samaa mantraa kerta toisensa jälkeen kun ei se vie minnekkään muuhun kun hel vettiin

Äänestä

Saatoin turhautuneena sanoa, anteeksi 😔 en tarkoittanut.

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pääsisi jo mustakin erilleen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu