Ladataan…
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
En pysty, pelottaa huominen
Mikä siinä, ei mitään pelättävää
Anonyymi00002 kirjoitti:Mikä siinä, ei mitään pelättävääLue lisää
Anonyymi00002 kirjoitti:
Kuka nainen
ei oman tunnon tuskia
se on make ja rrrr paikalla ku pistelee
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Anonyymi-ap kirjoitti:nukuhan levollisesti... ihana, kaunis nainen ja mahtavan aurallinenJ<3L
Anonyymi-ap kirjoitti:
nukuhan levollisesti... ihana, kaunis nainen ja mahtavan aurallinenJ<3L
kirjoitti:
Vahvista puhelinnumerosi kommentoidaksesi
Uudet käyttäjät vahvistavat puhelinnumeronsa ennen ensimmäistä viestiä. Saat vahvistuskoodin tekstiviestinä, ja palaat sen jälkeen takaisin tähän.
Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.
Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.
Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.
Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.
Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.
Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.
Kiitos ilmoituksesta. Tarkistamme sisällön.
Linkki kopioitu.
Vastaukset 5
Vanhimmat
En pysty, pelottaa huominen
Mikä siinä, ei mitään pelättävää
Kuka nainen
ei oman tunnon tuskia
se on make ja rrrr paikalla ku pistelee