Sairas on maailma! Kun ei voida uskoa, että erisukupuolta ja paljon vanhempi kuin minä. Halusi vain olla ystäväni lapsena ja nuorena minulle. Emme ikinä olleet kahdestaan, kun ystäväni kävi meillä. Vanhempani oli aina silloin kotona! Joten ei edes ole mahdollista, että minulle olisi tapahtunut pahaa! Häntä syytettiin saastaksi vain koska oli lapsen ja nuoren ystävä eli minun ystävä!! Oli noloa!! Kun minulle tuputettiin Maijan tarina kirja luettavaksi! Vanhoillislestadiolaisen Maijan lapsuus särkyi jo varhain, kun hän joutui seksuaalisen hyväksikäytön uhriksi
Sairasta on maailman
Anonyymi-ap
1
117
Vastaukset
- Anonyymi00001
Miksi?? ystävyys tuhottiin? Vain valtavan iän eron takia ja erisukupuolen! Ei kai kukaan halua suhteeseen minun kanssani, jonka ystäväni näki ensimäistä kertaa kuin olin taapero ikäinen ja hän oli jo teini!! Ei tehnyt ikinä minulle pahaa. Vanhempani oli aina kotona, kun näin ystäväni. Joten ei ollut edes mahdollista!!! Miksi tuhositte!!
Voitte minun lapsuuden ystävyyden pois!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2442165- 1891644
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461302Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501005- 41816
- 14800
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30771Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21760Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25746Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647