Että oikeasti tykkään susta!? Vähän liikaakin...
Miksi et usko..
Anonyymi-ap
52771
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 52
Vanhimmat
https://youtu.be/oSZKSADLZgI?si=wZURYDGhlO3NLk4g
Koska ei ole sanoja sinulta, ei edes viestiä.
Onko kaikilla yhteinen kaivattu, vai onko kaikki samanlaisia.
Vaikka sen takia että en tiedä kuka oot.
😃 Ai tykkäät??
Välillä tykkään,välillä en! Mies on tuuliviiri!
Ehkä tarkoitti, että ”pitää?” 😄
Joo lopettakaa tuo pelleily kaupoissa,jokaisella on OIKEUS käydä kaupoissa,missä haluaa,ei siellä näyttelijöitä tarvita! Aina joksikin eri ihmiseksi laittautuen,teillä kannattaa hakea apua tuohon toisten häirintä hommaan!sehän olis hyvä,jos olis alkanut omatunto toimimaan! Hullut hoitoon!
Tuo olga pitää saada hoidon piiriin,tuonut nyt tuon kosteus tippa pullon tonne lääkekaappiin,siis käynyt taasen täällä ilman lupaa!,ei tuota ihmistä jaksa enää,sairas se on!
Stalkkaa tuolla naapurissa koko ajan,autonsa näkyy olevan tuolla! Pittääkö koko elämä pelätä tuota hullua!
En pidä itseäni riittävän hyvänä hänelle, ainakaan tällä hetkellä
Kyl mä uskon, että hän tykkää. Uskon myös, ettei hän halua mitään tapahtuvan.
Uskon, mutta sussa on juttu, että vaikea kuvitella tämän olevan yhtä syvää puolestasi luon minun.
Kyllä minä uskon
Kukapa sammakkomiehestä tykkäisi?
Ootko toiminnan mies siis?
👉😗
Jaaaa... Sivusta siis 🫣
Sammakolle pusu, niin muuttuu prinssiksi 🦎➡️🫅🏼
Sammakon henki oleva läsnä elämässäsi. Ugh!
No niin on...
"Se ottaa aikansa", sanoi sammakko.
Kurnuttiko ihan selvällä suomen kielellä nuo sanat?
... Ja sammakko näin ilmaistuaan kyyristyi hetkeksi ja tarjosi limaisen selkänsä kielen eteen, kuin juhlapesulle.
"Miksi sinulla on noin karhea kieli", kysyi sammakko.
"Jotta kaikki limasi irtoaisi kerrasta", sanoi tietäjä.
Niin ottaa kyllä...
"Wuw-wuw-wuw... ", hoki tietäjä ja silmät pyörien jokin voima imaisi hänen tietoisuutensa tietäjät.org:iin jossa aistitaan eri tuulensuuntiin lootuskukan lehtien pinnoilta. Kokemus on msytinen koska tietoisuuden nopeus on niin päätä huimaava sen keskiössä että jotkin asiat on tehty tiemämään vasta kun niiden aika koittaa. Muuten niiden voima saattaa lakaistua ennen kuin ne syntyivätkään.
Siksi on pimeyden voimia jotta asiat selviävät vasta kun niiden aika on. Potentiaalienergia on liian monimutkaista yhden hallita. Edes kahden. Tai kolmen.
Joskus taasen ne ovat niin yksinkertaisia että se vaatii vain jalanliikuttelua ilman pohtimista.
Joskus täysin tuiterissa.
Jaloilla tehty töitä kyl👍😉
Sammakko ja tuiterin-voima ovat oikein hyviä ystäviä. Sammakko tutustui hiidenkiveen joka kirnusi pitkän aikaan jotta tuiterin-voima laskeutuisi alas.
Siksi pikkukiviksi muuttuneet hiidenkivet osuvat jalanpohjiin muuttaakseen toisten aikatauluja ja kulkureittejä. Jotkut saattavat jopa hiilyä pikkukiveen osuttuaan mutta kyseessä onkin tulikivi joka varmistaa matkan perille pääsyn.
Mikään ei ole reseptorien maailmasssa sitä miltä se näyttää, tärkein on funktio, se määrittää mikä kuka ja mitä olet, sanoi sammakko.
Kunnon loikka vaatii panostusta.
Tietolähteet mielenkiintoinen juttu niissä piilee digiaikana jotain mitä kukaan ei oikein näytä tajuavan.
1) https://www.alamy.com/sampo-a-magical-artifact-of-indeterminate-type-constructed-by-ilmarinen-that-brought-riches-and-good-fortune-to-its-holder-in-the-finnish-epic-poetry-kalevala-the-forging-of-the-sampo-joseph-alanen-1911-image613072411.html
2) https://etembassy.org/the-crop-circles-mystery-finally-solved-the-revelations-are-shocking/
Välityssuhteet toimivat reseptoreilla ja käyttömekaniikka digitaaleilla.
En usko. Sulla on aina ollut ongelma mun kaa.
Kenelle meni?
No ei toi kovin tervettä ole miten joka kerta olet käyttäytynyt mua kohtaan enää en jaksa
Oisko siksi että itken joka vtun päivä sun takia. Oot aukaisut kaikki mun traumat oon kuin murtunut pikkutyttö sisältä enkä voi ees kellekään puhua tästä. Pakotan itseni ulos ja tekemään asioita etten ahdistu enempää. Kuintenkin koko ajan takaraivoissa on ajatusvkaikki vaan nauraa mulle.
Olisiko vaikka silläkin merkitys pitääkö hän, josta sinä tykkäät sinusta?
olette naapurustoni trolleja kaikki
Onko täällä yläasteikäisten kokoontumiset?
jaa kuka ja kenestä? ryhdistäydy, nämä "antaa ymmärtää, muttei ymmärrä antaa"-aloitukset ovat ala-arvoisia👎
Et anna edes kostuttaa huuliasi. voitelet vaan vaseliinilla.
En usko naisen tykkäävän minusta ellei kerro tykkäävänsä, nipistä ja sitten kerro uudestaan.
En halua satuttaa. Mutta osaan tukistaa sillä tavalla ettei satu.
Ei minua haittaa jos vähän sattuukin.
Eri asia tietysti jos nauttisit siitä, niin voisin vähän nipistää.
Kuka kenestä opitusti narsistille ei ole olemassa ketään muuta kuin minä itse kaikki muut ovat hänelle palvelijoita tai orjia yhteiskunta on pakottanut heitäkin sopeutumaan ystäviä kavereita he eivät ole kun itseään parempien kanssa paremmuus tässä kohti mitataan rahassa ulkonäössä ja näyttelijän taidoissa narsisti ei tee mitään hyötymättä itse isosti köyhä taas auttaa jo pelkästään senkin takia että toiselle tulisi parempi mieli yrittäjän pitäisi löytää näistä se puoliväli miksi yrittäjä luo työpaikkoja ja oman elantonsa firman pystyssä pysyminen taas vaatii rahaa kuinka on kasvatettu millainen on kaveripiiri ja lopuksi jokainen silti itse päättää millaisia meistä tulee
Barbarasi vinkuna hieman häiritsee elämystä.
Tämä ei ole uskon asia.
Uskon sen kyllä, miksi en uskoisi?