Ollaan leskianoppini kanssa kahdestaan mökillä, eilen tultiin ja ollaan laiteltu kesäkuntoon mökkiä ja eilen lämmitettiin saunaa ja käyntiin vuorotellen saunassa. Ihailin kyllä salaa anoppia ja en tiedä näkikö että vävyllä seisoi useaan otteeseen kulli housuissa. Nyt juuri heräsin ja aamuseisokki päällä. Anoppi vielä nukkuu makkarissa ja äsken kävin vessassa niin huomasin pyykkikorissa anopin pikkarit ja miten ihanalta ne tuoksuivatkin, olisin siltä seisomalta halunnut nussia anoppia. Tänään yritän vähän saada edes kosketella anoppia ja annan sen nähdä seisokkini housuissani jos vaikka ymmärtää kuinka vävy haluaisi nussia sitä?
Anopin kanssa mökillä
Anonyymi-ap
181326
2Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Jep jep ja lehmät lentää trololoo
Katos vaan piripää näkee taas näkyjä. Mitäs vedät aineita noin siinä sitten käy.
Juuri heräsin ja alan keittään kahvia, eilen tahallaan kiusasin anoppia pidin vain boxereita päällä, sanoin että en löytänyt shortseja niin sopiiko että olen näissä boxereissa, anoppi sanoi että ole vain eihän täällä ole ketään näkemässä. Melkein koko ajan oli seisokki päällä ja varmaan anoppikin sen näki, itse piti liki läpinäkyvää hellemekkoa ja sai kyllä minut kiimaiseksi. Olisin kyllä halunnut nussia tuota haluttavan näköistä ihanaa anoppia. Illalla kun mentiin nukkumaan menin omaan pikku huoneeseen ja jätin oven auki niin että kun anoppi kävelee ohi niin näkee kuinka vävy makaa ihan alasti sängyllä kulli pystyssä ja runkkaan näkyvästi, näin sen menevän usein ohi ja katsoen ohi mennen, kyllä oli kiihoittavaa... Nyt hiivin anopin luo ja runkkaan sitä ihaillen.
No niinpä spede näyttää tekevän. Mitäs jos ottasit lääkkeesi.
Sää mää ja bää ottaa ne bentsot nyt buaahaa
No määkjä se vaan jaksaa määkii. Otahan bentsosi kun sulla näyttää olevan. Mistäpä muitten lääkityksen buaahaa tietäsit.
Mikähän laitospelle tämäkin bää huutelija on.
Vajakkihoitoloilla saisi olla tarkempi kontrolli mitä hoidokit touhuaa!
Hehehee mitäs olet. Eihän iso vika tarvii olla kun se on päässä
Rohkeana vain 👍
Yök
Mitäs puuhaa tänään on ollut mökillä anopin kanssa? Et ole tainnut vieläkään löytää sopivia shortseja jalkaan, pitäisikö kokeilla rajattoman rusketuksen ottamista myös ;D
Trololoo ääliöt tämäkin aloitus ja tyhmät uskoo
Olihan ihana yö rakastella anopin kanssa, tuntea sen iho omaani vasten, en voinut kuvitellakkaan miten ihanalta sen pehmeä vartalo tuntui itseäni vasten, se itse pyysi minut viekkuunsa, sanoi että haluaa rakastella, otti suihin niin ettei kukaan ole ennen imenyt niin ihanasti, antoi minunkin nuolla pillua, nautin pitkään ja sen kiima maistui hyvältä. Oli ihanaa katsoa kuinka anoppi nautti kun työnsin kullini sen pillun sisään ja kuinka sen pillu oikein imi ja sykkien puristi kulliani kun nautimme toisiamme pitkään, rakastelimme useaan kertaan ja nukahdimme lusikkaan.... Aamulla ihailin vielä anoppia ennen kuin nousin keittään kahvia, ihana anoppi!
Katos mikäs vitun papaukaija tuo on. Samaa jaksaa toistella eikö muuta ole vielä oppinut.
Muistan minäkin erään kesäisen viikonlopun. Oltiin vaimon ja anopin kanssa anopin mökillä, vaimo toista kertaa raskaana, viimeisillään. Se herkisti, lähensi, loi oman intiimin tunnelmansa, ja tuntui luonnolliselta, vääjäämättömältä, että oltiin kaikki alasti. Anoppi oli hieman häveliäs häpynsä suhteen, mutta tuntui hyväksyvän ja jopa tyytyväisenä panevan merkille, että minulla saattoi välillä paisuneena heilahdella ja vääntyillä vinoon. Varsinkin kun en sitä mitenkään peitellyt. Mitään sen kummempaa ei tapahtunut, mutta vieläkin tunnistan ne lämpimät värinät vatsanpohjassa ja tuntoisina vapaina roikkuvissa kiveksissä.
Ihanaa olla leskianoppini kanssa mökillä ja nauttia seksistä, ollaan tehty kaikkea mistä olemme unelmoinut, nuolin anoppia eikä se ollut ikinä aiemmin saanut suuseksiä, eikä ollut ottanut ikinä kullia suuhunsa, mutta sanoi että tykästyi heti siihen ja nauttii siitä kun tuntee kullin sykkivän suussaan, sanoikin että spermani maistui ihanalta, ekaa kertaa sai kuulemma sormea tiukkaan anaaliinkin mutta ei vielä ainakaan antanut nussia pepun reikään. Työnsi kyllä sormensa minunkin pepun reikääni ja sanoi että ihana tunne kuinka se supistelee. Kivaa olla mökillä!
Eilen käytiin isolla kylällä kaupassa ostoksilla ja sanoin että ostetaan liukuvoidetta meidän nautintoihin niin anoppi sanoi kehdataanko me jos joku tuttu vaikka näkee? Sanoin että ei ne nää eikä sen väliä jos vaikka näkevät:) saisivathan kylän mummot ja papat puheenaiheita. Ja laitoin liukuvoiteen ostoskärryyn. Oli muuten hyvä ostos, nautimme ekaa kertaa peppuun panosta anopin kanssa ja olihan ihanan tiukka anaali anopilla, kiitin kun sain viedä sen peppu neitsyyden, sanoi että olet osaava ihana mies ja opettaa kaikkia uusia nautintoja elämääni. Ihanan haluttava anoppi.
Niinpä mitäpäs sun perseestäs vois tullakaan. Aivoista sun kohdalla on turha mainitakkaan.