Oikea kysymys on!!

Miksi aikuinen?? Antaa teinin käydä taaperon luona kylässä??? Halusiko aikuinen teiniltä jotain? Miksi heistä tuli ystäviä???
358
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Erittäin arveluttavaa.

Äänestä
  • Nimenomaan!! Se minua on alkanut aikuisena häiritsemään todella paljon...

    Äänestä

Tätä täällä palstalla EI olla tajuttu!! Mitä olen yrittänyt sanoa... Minä en todellakaan antaisi teinin ja taaperon olla ystäviä!!! Minä en todellakaan halua teiniä tai lapsia.... Vaan aikuisia. Ihmiset vaan olettavat, että teini on syyllinen EIKÄ aikuinen!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Miksi aikuinen?? Antaa teinin käydä taaperon luona kylässä??? Halusiko aikuinen teiniltä jotain? Miksi heistä tuli ystäviä???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu