Suhteessa ollaan

Toista näkee joka päivä ja on usein yökylässä ja käydään yhdessä saunassa ja alasti ollaan saunan jälkeen ja vain kylpytakki päällä. Niin silloin ollaan suhteessa. Ei kavereiden kanssa käydä saunassa ja olla yötä ja toinen nukkuu alasti ja puhutaan seksiasioita ja näytetä ja hivelee itseään ja saa nautintoa, kun koskettelee itseään ja kaveri on paikalla. Kaverin kanssa EI kosketella itseään.
5231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Suhteessa ollaan, kun siitä on yhdessä sovittu, että ollaan suhteessa. Tämä siitäkin huolimatta, elettäisiin kuin suhteessa.

Äänestä
  • Ei kaverin kanssa olla usein yökylässä ja toinen Nuku alasti. Eikä käydä saunassa ja vain kylpytakki päällä. Eikä toinen näytä ja eikä kavereiden kanssa puhuta seksiasioita. Eikä hivele itseään ja saa nautintoa!! Se ei kuulu kaveruuteen tai ystävyyteen!! Nuo kuuluvat vain suhteessa oleville.

    Äänestä

Olet todella surkea ja ällöttävä! Olit vain lelu minulle, jolla vain leikin. Et ikinä tule muita saamaan. Tajua jo tämä! En ikinä tule kertomaan, että olemme yhdessä, koska häpeän sinua ylikaiken. Et tule koskaan saamaan ketään muuta kuin minut. Et koskaan. Olet vain minun ikuisesti ja murran täysin sinut henkisesti ja tuhoan täysin sinut! Olet vain roska ja jäte!

Äänestä

Olet vain minun ikuisesti ja murran täysin sinut henkisesti ja tuhoan täysin sinut! Olet vain roska ja jäte! Olet täysin arvoton ihminen kaikille muille paitsi minulle! Tajua jo tämä idiootti. En voi tunnustaa ikinä, että olimme/olemme yhdessä! Maine menee.

Äänestä

Ei itsetyydytystä tehdä kaverin nähden. Silloin ollaan jo suhteessa! Seksi Ei kuulu kaveruuteen millään tavalla. Ei puhumisella eikä itsetyydytyksellä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Toista näkee joka päivä ja on usein yökylässä ja käydään yhdessä saunassa ja alasti ollaan saunan jälkeen ja vain kylpytakki päällä. Niin silloin ollaan suhteessa. Ei kavereiden kanssa käydä saunassa ja olla yötä ja toinen nukkuu alasti ja puhutaan seksiasioita ja näytetä ja hivelee itseään ja saa nautintoa, kun koskettelee itseään ja kaveri on paikalla. Kaverin kanssa EI kosketella itseään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu