Se on nyt so last season koko hype. Ympäristön myrkyttävät palonestoaineillaan, sähkön vievät sekä viljelysmaan, rumentavat ympäristön sekä infraääniä luvassa. Lisäksi niiltä on loppunut rahatkin, investoijilta.
https://www.youtube.com/watch?v=eXXwN_TDdLU
Kunhan eivä vaan datakeskuksia hommaisi tänne!
Anonyymi-ap
3
223
Vastaukset 3
- Anonyymi00001
Tulisipa ainakin viisi datakeskusta ristijärvelle.
- Anonyymi00002
Ennemmin noita kuin tuulimyllyjä. Toisivat enemmän työpaikkoja.
- Anonyymi00004
Niin pitäähän jonkun niihin rupeleihin puhaltaa. Pitemmän päälle saattaa alkaa huipata. Geeneissä kaikilla tottumus korkeisiin paikkoihin.
Niitten datasenttereidän hukkalämpö on 30 astetta. Ei riitä kaukolämpöön. Että se siitä kusetuksesta.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 791100
- 1041075
- 75540
- 47483
Taiteiden yö
Kuhmon taiteiden yössä tapahtui. Tsat satss saaatts... Ja Sammon takoja... Tsat satss saaatts...8446Nainen, onko se nalle hehkuttelija poistunut keskuudestamme?
Ei ole näkynyt, joten onkohan. R.I.P :/112441- 13440
- 43428
- 15396
Kysymys palstalaisille: kuinka moni nainen sietää miehen "pakkomielteistä" sekaantumista elämäänsä?
Siedättekö tai sietääkö teidän naisenne miehen "pakkomielteistä" sekaantumista naisen harrastuksiin, ulkonäköön, työhön83391