Pelästyn aina kun näen erään miehen!

Tekisi mieli tervehtiä,mutta juoksen karkuun!
2150
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Omillakin lähiseuduilla pyörii miehiä jotka katsovat jollakin lailla kysyvästi. Valitettavasti kriteerit aikuiselle miehelle ovat korkealla. En voi olla miehen kanssa joka ei loksahtaisi oikein. Minua on sinällään lyhyiden miesten turha lähestyä. Toivottavasti lukevat palstaa xD no tuskin mutta jos näin olisi niin tämä ehkä auttaa ymmärtämään miksi en anna edes katsetta

Äänestä

Pelkään että mies kaappaa mut!🤣

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tekisi mieli tervehtiä,mutta juoksen karkuun!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu