Rakkaat kanssasisaret, kysymys teille: millainen on mielestänne paras dildo teidän mielestä?
Itse tiedän sen nyt 😀 Suosikkini on tupla-dildo.
Olen 18- vuotias nuori neito ja jo kauan sitten löysin itsetyydytyksen ihanuuden. Masturboin päivittäin. Kurkut, porkkanat, banaanit, dödö- pullot, hiusharjan varret ym putkilot on tulleet todella tutuiksi jo 12-vuotiaasta alkaen.
Asun vielä kotona ja noin kuukausi sitten ollessani yksin kotona halusin nauttia, pöksyni oli aivan märät ja sormeni eksyi jatkuvasti jalkoväliini. Harmittelin kun en omista vielä dildoa joten sain päähäni mennä penkomaan äitini vaatekaappia siinä toivossa että sieltä löytyisi jotain millä saan himoni tyydytettyä.
Yllätyksekseni löysin sielä kolme erilaista dildoa, imukupillisia kaikki, kaksi erikokoista, toinen ainakin 30-senttiä pitkä ja ranteeni vahvuinen , toinen oli huomattavasti lyhyempi ja ohuempi ja löysin myösj yhden ns tupladildon. Myös satisfyer löytyi. Löysin tuubin myös liukuvoidetta sillä se tuli tarpeeseen.
Halusin testata niitä kaikkia leluja ja koin järisyttävän orgasmin kun testasin etenkin tupla- dildoa.
Aivan tärisin kun sovittelin tupla-dildoa reikiini ja hitaasti laskeuduin ratsastamaan sillä.. Vaikka olin todella märkä, pepun puolen dildon voitelin liukuvoiteella. Alussa sattui hieman mutta pystyin rentoutumaan kuitenkin ja kun lopulta sain molemmat reikäni täyteen, en voinut muuta kun huutaa nautinnosta kun pyllyäni pyörittäen aloin ratsastamaan. Aivan mieletön tunne kun molemmat dildot liukui edestakaisin rei’ issäni, olin niin täynnä kun ikinä voi olla. Viisi orgasmia sain kun lähes tunnin ratsastin samalla klittaani satisfyerilla imuttaen.
Nyt äitini lelut on olleet ahkerassa käytössä ja aivan varma että tulen nauttimaan äitini leluista aina kun siihen tulee tilaisuus. Jäljet muistan peittää hyvin, laitan ne aina samaan paikkaan ja en usko että äitini on tietoinen että myös minä käytän niitä.
En ikinä olisi osannut edes kuvitella että äitini omistaa kyseisiä leluja. Hän on hyvin siveä nainen mielestäni mutta ulkonäkö pettää usein, kuten tässäkin tapauksessa.
Haluaisin lopuksi kuulla teiltä rakkaat siskot, millaisia dildoja omistette, onko ne teidän omia vaiko äitini kanssa yhteisiä ja millainen dildo on mielestänne paras?
Asiallisia vastauksia odotan, Kiitos!
Millainen on paras Dildo?
12
284
Vastaukset
- Anonyymi00001
Kokeile 22/6 kyrpää...kiva ratsastaa.
- Anonyymi00006
Alottaja kertoo kuinka ihanan nautinnon hän saa tyydyttäessään itseään ja sinä vaan tarjoat tuota epärealistisen paksua kyrpääsi. Miehen kulli voi olla 3,5 cm tai 4cm paksu, mutta ei 6 cm
- Anonyymi00008
Anonyymi00006 kirjoitti:
Alottaja kertoo kuinka ihanan nautinnon hän saa tyydyttäessään itseään ja sinä vaan tarjoat tuota epärealistisen paksua kyrpääsi. Miehen kulli voi olla 3,5 cm tai 4cm paksu, mutta ei 6 cm
Sillä ole ku tuulitunneli mitat
- Anonyymi00010
Anonyymi00008 kirjoitti:
Sillä ole ku tuulitunneli mitat
Katos tunnistit heti mistä on kyse. Tuttu juttu sulle.
- Anonyymi00002
En käyttäisi äitisi dildoja.
- Anonyymi00007
Niin kyllä kai se olisi hyvä olla kaikilla omat dildot
- Anonyymi00009
Anonyymi00007 kirjoitti:
Niin kyllä kai se olisi hyvä olla kaikilla omat dildot
Speden kanssa yhteinen buaahaa
- Anonyymi00011
Anonyymi00009 kirjoitti:
Speden kanssa yhteinen buaahaa
Katos buaahaalla ja spedellä yhteiset lelut. Onhan se kätevää kun samassa kopissakin olette. Mitäs muuten olette.
- Anonyymi00003
Jokin aika sitten tilasin itselleni leluja lisää ja nyt tilasin myös Tupla-dildon ja se on paras myös minun mielestä. Nautin todella kun molemmat reikäni on täynnä.
Toki yksittäisillä dildoilla olen täyttänyt reikäni satoja kertoja mutta nyt käteni jää vapaaksi hyväillä samalla itseäni muualta kun ratsastan tupla- dildollani. Voin hieroa samalla klittaani tai hyväillä rintojani.
Olen 36- vuotias nainen.- Anonyymi00012
Sinä 36-vuotias nainen osaat kirjoittaa niin kiihoittavasti. Voi kun pääsisi näkemään sinut tekemässä tuota.
- Anonyymi00013
Moi, olis ihanaa tutustua nainen 36v.
- Anonyymi00014
Anonyymi00013 kirjoitti:
Moi, olis ihanaa tutustua nainen 36v.
Nyt jäi vähän epäselväksi, haluaisiko joku tutustua 36v. naiseen vai kirjottiko nainen 36v, itse, että olisi ihanaa tutustua
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh731930Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr971663- 1471217
- 59688
- 198652
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol6636Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako191553- 54547
- 46498
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337462