Löytäisinpä vielä jonkun ihanan naisen vierelleni, joka olisi se elämäni viimeinen rakkaus, joka ei koskaan lähde pois. Olisi joku jota koskettaa ja silittää. Joku jonka viereen käpertyä nukkumaan illalla ja jonka viereltä herätä aamulla. Joku jonka kanssa jakaa arjen, juhlan ja seikkailut. Joku jonka kanssa nauraa ja olla onnellinen.
Mä oon lähempänä 40 kuin 30 vuotta
Anonyymi-ap
6108
3Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ihania toiveita
Oletko itse sellainen mies kenet tämä ihana nainen haluaisi? Luonne, talous kunnossa, arvot ja emotionaaliset taidot?
Olen mies, joka ei oleta mitään, joten en tiedä haluaisiko tämä nainen minua. Siitä olen varma, etten sinua halua. Ohi meni tämä. Sinun kaivattusi taitaa asua korvatunturilla. Lähetä vaatimuslistasi sinne.
Ei multa toi edellinen. Mä olen hyvä arvoiltani ja luonteeltani. Talous kunnossa ja emotionaliset taidot, olen tosi empaattinen ja hyvä keskustelemaan tunteista. T. Ap
Eli tosi hyvät psykososiaaliset taidot, mies joka puhuu tunteista, ymmärrän ja luen toista hyvin ja osaan olla toisen tukena ja turvana. Luonteeltani olen empaattinen ja kiltti. Älykäs ja ystävällinen. Luotettava. Aito.
Eli jos haluat kiltin mutta vahvan nallekarhun niin täällä sellainen tarjolla.