Katsoimme ystävättärieni kanssa Sanna Ukkolan haastattelun tästä naisesta ja naurettiin, säälittävä nainen, emme voi muuta enää sanoa. Samaa sanoo 3 poikaanikin vaikka kyseinen nainen kuvittelee että kaikki nuoret miehet on hänen perään. Monen naisen kanssa olen tästä työpaikallani jutellut ja ollaan tultu siihen tulokseen että epätoivoiset reppanat tuhlaavat, osa viimeisetkin rahansa tähän h*****n.
Itse olen 47- vuotias perheenäiti, leski valitettavasti. Olen nuorekas ja kaunis ja miehiä saisin vaikka kuinka mutta eipä ole edes tullut mieleen alkaa h******i.
Olen vastuullinen nainen ja äiti. Jokin moraali ja itsekunnioitus luulisi tuon ikäisellä naisella olevan mutta mitä vielä. Surullista että nainen voi vajota noin alas.
Minulla on 3 poikaa, 18, 20 ja 21- vuotiaita ja he nauravat tälle kyseiselle naiselle, kaikki sanoivat: ”säälittävä ja todella tyhmä blondi”.
Helppo yhtyä heidän sanoihin.
Susanna Penttilä
36
803
Vastaukset 36
- Anonyymi00001
No ei muakaan Susanna kiinnosta...ite oon 61v isokyrpäinen 22/6 Mies jotenkin vaan Tuo tyyppi ällöttää...
- Anonyymi00002
Näitä tyrkkyjä töröhuulia on jo liikaa Suomessakin. Seksistä tehty pervoa touhua joka helvetin kanavassa ja ohjelmassa.
- Anonyymi00005
Olen 27- vuotias perheellinen mies täysin samaa mieltä, kaunis asia pilattu. Totuushan on kuitenkin se että kunniallinen ja kunnon nainen ei moiseen edes ryhdy vaikka sillä kuinka tienaisi.
Minulla on maailman ihanin vaimo ja lapset ja vaikka olisin sinkku/ vapaa, ennen vetäisin käteen kun Susanna Penttilään ja hänen kaltaisiin naisiin koskisin. En koskisi vaikka ilmaiseksi saisin, ei ole vähääkään minun makuun. Yök!
Epätoivoiset naiset jotka eivät muuten saa seksiä kun rahasta, ryhtyvät tällaiseen. Myös nämä säälittävät peräkamari- pojat kuuluu samaan kastiin, joutuvat poloiset maksamaan seksistä kun kunnon nainen ei heitä huoli.
Ei ole ihme että seksitaudit/- tartunnat jatkavat kasvuaan kun nämä huorat jakavat kaikille.
Vielä lopuksi sanon että eihän kyseinen Penttilä ole edes kaunis. Ihan tavallisen näköinen nainen.
- Anonyymi00003
Kyllähän tuo Susanna on ärsyttänyt kai aina.
- Anonyymi00028
Vanha haahka
- Anonyymi00004
Kyllä se on hyvä,että on tuollaisia naisia.Suomessa on on 30.000 tuhatta jotka elättävät itseään tuolla homalla. Sinun täytyy runkata ja olla hyvä perheenäiti.
- Anonyymi00007
Hahhahhhh 😂30 000
Älä puh paskaa ! Huoriahan on aina ollut mutta nyt pistit todella luvun jota ei usko Erkkikään.
Tais tulla yksi 0 liikaa 😂
- Anonyymi00006
Odotan Koska Erika laulaa meille alasti.Vielä se päivää koittaa. Kaulaaukot avautuu,jokaisella sääret näkyviin Eini, samoin Suvi.Mahtavaa sama muualla maailmalla .
- Anonyymi00012
KUMITISSIT PILAA
- Anonyymi00015
Mistäs tuon muka tietäsit. Nussi sinä sitä omaas vaan. Älä tuu tänne paskaa jauhaa hönö.
- Anonyymi00019
Kateellisia naisia taas paikalla.
- Anonyymi00023
No näinhän se on
- Anonyymi00020
HuorRRaahHH!!!!
- Anonyymi00021
Sinun runkkaripojat sanoo noin vaan siksi että saisivat sinut pidettyä hiljaa.
Sinusta paistaa selvästi se että sinä et kykene keskustelemaan, etkä näkemään muita ihmisiä. Siksi tässäkin haet sitä tukea että ”kaikki työpaikallanikin sanoivat…”
Sanoivat varmasti koska eivät jaksa sinun kanssa keskustella mistään, koska sinä et kykene keskustelemaan. Sinä se et ole kiinnostava. Olet tylsä ja miehesi on varmasti ollut vain helpottunut kun on sinusta päässyt eroon, koska sinusta paistaa selvästi myös pihtarius joka olet tehnyt lapsia vain siksi että niitä täytyi tehdä että saisit jonkinlaisen äiti statuksen itsellesi.
Näin miehenä sanon sinulle ihan suoraan. Jos tulisit tuollaista minulle julistamaan, minäkin kääntäisin sinulle selkäni ja saisit mennä kotiin itkemään pojillesi että mikä kaikkia miehiä vaivaa.
Taidat olla sitä samaa paskasakkia joka esimerkiksi iltalehdessä julisti kuinka nuorten miesten aivot kehittyvät vielä 25 vuotiaaksi. Varsinaiset ikärasistit. Suomalainen mies kyllä kelpaa 18 vuotiaana armeijaan ja johtamaan muita, mutta seksiä ei saisi harrastaa 50 naisen kanssa ennenkuin on täyttänyt 25 vuotta.
Menisitte moralistit kotiinne kasvamaan. - Anonyymi00022
Aika surullinen viesti naiselta. Tässä näyttäytyy ihan töysin se, miten nainen tuntee epävarmuutta silloin, kun oma seksuaalinen valta on vaarassa. Naisten ainoa valta on seksi. Ja jos miesten himo kohdistuu kilpaileviin lähteisiin, syntyy viha ja raivo.
Sinä aloittaja olet ikääntynyt nainen, jolla juurikaan sitä seksuaalista valtaa ei ole. Koska miesten halu on on niissä nuorissa naisissa. Niin päätit tällaisen epätoivoisen aloituksen sitten tehdä. Penttilää haukkuen.
Mullakin on parikymppinen poika eikä tulisi mieleenkään nostaa tällaisia asioita esille hänen kanssaan. Et ole oikein terve. - Anonyymi00024
Minulla oli oikein silmiäavaava kokemus kun sain nuorta poikaa viikonloppuna puolivahingossa. Se tunne kun jännityksestä värisevä ihana mies halu silmissään kävi päälle hirveällä himolla. Jälkikäteen olen ajatellut että on se Suski keksinyt kyllä bisneksen;) Onnea hälle, itse toivon että jospa joskus vielä pääsisin uudestaan kokemaan lähellekään vastaavaa.. N50+
- Anonyymi00025
Tyhmä akka joka on pilannut oman lapsensa elämän.
- Anonyymi00026
Totta, aloittaja on typerys joka on pilannut lastensa elämän.
- Anonyymi00027
Näin sen bussin vähän aikaa sitten. Säälittävää ja eläimellistä
- Anonyymi00029
Kuka tota vanhaa akkaa voi katsella. Pakkelia naama täynnä, ettei rypyt ja viikset näy
- Anonyymi00030
Niuvaniemen mielisairaalaan.Kaikki haukkuu ja ivaa.heittelee kivillä ja kananmunilla huora vankkuria.pakoputkeen ilotulite ja vasarallla ikkunat paskaks.
- Anonyymi00031
Akalta otetaan penska pois laitokseen. Ite joutunu pilkan kohteeks. Ei ois ehkä kannattanu. Tauteja levittävä lutka. Ahneella on paskanen loppu.
- Anonyymi00032
Kyllä panisin mieluusti
- Anonyymi00033
Joka aukkoon
- Anonyymi00034
Pidän outona että ylipäätään tästä ollaan kiinnostuneita.
Miten sillä että joku maksaa kuten kaikenlaiset nettihöpöttäjät, "sisällön tuottajat" ym ym, turhankin turhimmat ja saavat rahaa ei tavallinen veronmaksajana ymmärrä. Ei.
Ja sitten kun ei tällä ressukalla ole mitään kunnon vartaloa.
Kun ei mitään ulkonäköä eikä kunnon vartaloa.
Kun menee katsomaan yleisurheilua tai suunnistusta kestävyys liikuntaa siellä ne vartalot on.. - Anonyymi00035
Susanna ajaa pentunsa kanssa rekan keulaan.Hups!
- Anonyymi00036
Täällä olisi 62-vuotias isokyrpäinen 23/7 mies, jota ei Penttilä kiinnosta.
- Anonyymi00037
Aloittaja voisi kääntää ajatuksensa itseensä. Jos itse voi hyvin ja on tasapainossa, ei ole tarvetta haukkua ja alentaa toista. Jos Susanna aiheuttaa sinussa noin kovasti reaktiota, kannattaa miettiä miksi? Ehkä et ole ihan sinut oman seksuaalisuutesi kanssa? Tai on vaan tarve pönkittää omaa itsetuntoa painamalla toista alas?
- Anonyymi00038
Susanna on haaveillut uivansa liete altaassa. Jännitys tiivistyy pääseekö sieltä ylös.
- Anonyymi00039
Niin. Itsekin ihmettelen tuota Susanna Penttilää ja hänen touhujaan mutta kuten eräs ystäväni joskus sanoi "25 Miljardia kärpästä ei voi olla väärässä, p**** on hyvää."
- Anonyymi00040
Onhan hän säälittävä tapaus.Ihmetyttää mitä jotkut näkee vanhassa tyrkyssä?
- Anonyymi00041
Samaa mieltä en ymmärrä kuka Susannaa oikeasti himoitsee. On keskitason alapuolella jos ulkonäköä katsoo. Ihan turha ämmä.
- Anonyymi00042
hohhoiijjaaa..uskoisin että panisin..keskustelun aloittajaakin
- Anonyymi00044
Olen kasvanut pienessä kylässä jossa eräs Maaria antoi miehenaluille eka nautinnot seksin maailmaan. Itsekin kävin harjoittelemassa kamarissa. Ei käytetty kumia eikä tullut tautejakaan. Nyt tietenkin on toisin. Kävi siellä naimisissa oleviakin. Isännät hymyssä suin porhalsivat kylätietä joka ei ollut hiljainen. Kunnes nainen rakastui isoon korstoon ja jätti hyvän tahdon toiminnan. Monesti masturboidessa muistelen.
- Anonyymi00045
Masturboidessa monet ajattelee naista.. Jopa jotkut naisetkin. Sperma on vapaamielinen, Se lentää reisille katselit kiihottuaksesi mitä vaan
- Anonyymi00046
Tervetuloa autooni. Ei kannata välittää lattialla sikin sokin lojuvista verisistä huume neuloista/ruiskuista. Saatte ilmaisen hiv:n. Terveisin Susku(hiv+)
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas uusi PS:n rasismiKOHU!
Nyt Mauri Peltokangas on taas huuliaan lepattanut. Suomen rasistisin puolue - PS! https://www.iltalehti.fi/politiikka/a5791184- 71821
Jarruton, viritetty ja kilvetön mopo
Ajo-oikeudeton ja uppiniskainen kuski. Tuloksena vääntynyt aita, rusinaksi muuttunut mopo ja pari pipiä.266652- 53624
Onnittelut taktiikan vaihdoksesta mies!
Esität nykyisin varattua, ettei naiset jää roikkumaan , mutta sinä saat haluamasi. Oletpa sinä hieno mies. 👏🏻 Osasin o161612Olen henkisesti väsynyt. Takki tyhjä.
Olen joutunut elämään yksin liian kauan. Työttömänä ja somepaskaa. Työpaikoilla joudun kiusatuksi. En enää tiedä, mitä171611Katotaan miten jaksat tätä
Olen valmis pelaamaan tätä seuraavat 10v. Voit kysyä tutuilta miten olen erittäin kärsivällinen.84562Naisten liian suuret vaatimukset?
Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta119552Peräti 12 000 ihmisen toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin!
Peräti 12 000 ihmisen (useimmat nuoria miehiä) toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin! ht202519Tiedätkö mitä mies
Sinulla ei ole kaikki kunnossa päänupissa! Älä pilaa sitä, mitä sinulla on oikeassa elämässä. Tämä ei ole mitään rakkaut20486