Niin pyörisitkö alasti juhannusyönä naapuri taloyhtiön nurmikolla vai lähimmällä jalkapallokentällä?
Vastaukset 15
- Anonyymi00001
- Anonyymi00002
Naapuritalon nurmikolla
- Anonyymi00003
Joo sama.
- Anonyymi00004
Tietenkin jalkapallokentällä ja mieluusti sateessa. Bokserit, saunahattu, tennarit, kärpäslätkä kädessä ja valkoinen lakana viittana.
- Anonyymi00008
Sähän oot ihan täysissä pukeissa 🤨
- Anonyymi00012
Anonyymi00008 kirjoitti:
Sähän oot ihan täysissä pukeissa 🤨
Lakanasta saa sen vaikutelman mutta ei se ole niin. Tuulee ja tanssin kovasti niin viitta pysyy koko ajan ikäänkuin ilmassa 🤓
- Anonyymi00005
Kiitos Allahin, tällaist mielitekoo ei ollu edes huimina poikavuosinani.
Tai en mie uskovain ol, mut ei se se mielikuvitushahmo Jumala tai Allah siintä nokkiinsa ota - kas kun Luonnonwoimat tälläkin planeetalla ns. jöötä pitävät.
Menisin mielelläni ottamaan pari huurteista kapakin ulkopöytiin, mutta lääkekuurini takia jätän tämän mahiksen käyttämäti.
Köllähän iltayöstä pitkäksen omaan punkkaan Yle canavaa kuunnellen.
Happoradiosta luoteeseen.- Anonyymi00007
Jos rahaa ja kuteit olisi, Tilaisin porukkaa taksikyytiä varten. Ajettais sinne Norjan keskikesänviettopaikhan. Pilettäis siellä lystiä, toivottais keskiyön auringon siellä näkyvän.
Nuukina jätkinä tilattais Pääkkönen lännenrekineen kuskiksi. Harottais takatukan harvoi hiuksii ja palattais kukin omille mannuillemme. Jätkät olisi se reisu...
Toen etteen otettais tilavaan lännenrekeen kolme tyttöökin ilahuttaan kesäretkeemmä...
- Anonyymi00006
Istun mielelläni ihan vaan tuolilla.
- Anonyymi00009
Kerrataanpa säännöt vielä:
Jos olisi pakko valita! Tarkoittaa, että ei ole muita vaihtoehtoja kuin mainitut. Ei tuoleja tai jakkaroita vain naapuri taloyhtiön nurmikko tai jalkapallokenttä. Pakko sana tarkoittaa sitä, että ei voi myöskään jättää valitsematta.
- Anonyymi00010
Naapurissa. En välitä kannatushuudoista. Naapurit on muutenkin muualla juhannuksen niin järkyttyneiden määrä puolittuu. Loput on jo valmiiksi psykoosissa, joten saattais saada kivaa seuraakin.
- Anonyymi00011
Mitä se naapuri tykkää, jos meet sen luokse pyörimään alasti?
- Anonyymi00013
Anonyymi00011 kirjoitti:
Mitä se naapuri tykkää, jos meet sen luokse pyörimään alasti?
Joo tykkäsi se varmasti, lipoo jo kieltä ihan muutenkin kun ohi menee...No ei varmasti tykkäsi, tilais poliisit heti hakeen talteen. Jotenki tosikko.
- Anonyymi00014
Anonyymi00013 kirjoitti:
Joo tykkäsi se varmasti, lipoo jo kieltä ihan muutenkin kun ohi menee...No ei varmasti tykkäsi, tilais poliisit heti hakeen talteen. Jotenki tosikko.
Hirveen rajoittuneen kuuloinen.
- Anonyymi00015
Kummasta tulee vähemmän piikkejä nahkaan. Veikkaan jalkapallokenttää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1831779
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.109923Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo112815En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58755Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset209674- 135646
- 54607
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä21604Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus51572- 38558