Hyvä Sofia ! Sofia Virta asettui puolustamaan sote-järjestöjen STEA-rahoituksia

PS:n sateenkaari-ihmiset antavat oman puolueensa syrjiä itseään.
1059
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Ps forever, suomen vihapuolue vailla vertaa , sieg heil°

Äänestä

ei korppi korpinsilmää noki niin se menee kaikkialla

Äänestä

PS-natsit yrittää jyrätä.

Äänestä

Mikäs tuossa mutta kun osa kepulaisistakin alkoi nuolemaan prideläisiä.

Äänestä
  • Mitä Lohi ym lestat on mieltä.

    Äänestä

Mihin ne rahat menee...

Äänestä

PS sortaa omia homojaan.

Äänestä
  • Joko Jussi miettii samaa kuin Hitler Röhmin kohdalla?

    Äänestä

Miksi esimerkiksi Golfliitto ansaitsee yli puoli miljoonaa euroa veronmaksajien rahaa, mutta Seta ry ei?
Ministeri Wille Rydman sanoo HS:lle, että hän leikkaisi mielellään myös nuoriso- ja liikuntajärjestöiltä, jos olisi asiasta vastaava ministeri.

Äänestä
  • Golfia harrastaa varakkaat, miksi niille rahaa lahjoitetaan ?
    No siksi, kun persuhallitus ajaa varakkaiten etuja.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

PS:n sateenkaari-ihmiset antavat oman puolueensa syrjiä itseään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu