johdattelee meitä koko ajan toisiamme kohti vaikka yritämme pyristellä irti ?
Nainen tiesitkö että universumi
Anonyymi-ap
30413
2Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 30
Vanhimmat
Mies, en tiennyt.
En minäkään, sain vasta tietää. Tieto tuli valonnopeudella alitajuntaani.
Sinussa ei ole henkistä puolta nimeksikään. Yritys hyvä:)
En.
Sulla on manipulaatio universumit sanonko missä.
En usko tuollaisiin.
Ja sitten saat lähestymiskiellon.
ei käynyt mielen vieressäkään
Ei varmasti johdattele minua mikään universumi! Pilipalijuttuja tuollaiset, minua johdattelee se minkälaista on juuri minun näköiseni elämä ja sitä kohti olen ollut kulkemassa jo kauan!
Täyttä puutaheinää.
Eli miten siis?
Sinähän se yrität johdatella
Pidä kiinni
En yritä pyristellä irti ja universumi on puolellani 😜
Maailman viimeinen tosi rakkaus, kaikki mahdolliset pahan vallat asettuu estämään, mutta lopulta saavut paikalle Jumalan kanssa, saavut paikalle merkkien kanssa, ja huomaat, että hän ei tiedä tästä mitään ja on huoraamassa.
Juurikin noin siin kävisi 😅
Varmaan sitten niin. Vaikka hiljaista on viime aikoina irl kyllä ollut...
Tota sinä et kyllä usko itsekkään!!!
Joo, tiedän. Ei tätä muu selitä.
Niinhän tuo tekee. Ihanaa! Vihdoinkin!❤️💫✨🌛
Kummia juttuja. En nyt erityisemmin yritä pyristellä kyllä irtikään.
Voi olla ettet ehdi ajoissa. Heinäkuun lopulla menoa, sen jälkeen pelkkää mustaa ja tyhjää. Ehkä sitten seuraavassa elämässä❣️
Mihinköhän hitto on jonkun pitäisi ehtiä 🤣?
Mo. sivusta vaan sen verra kommenttia. Tottakai "Universumi" voi näyttää, että tietyt ihmiset sopisivat ihan hyvin yhteen, varsinkin jos ihmisillä on pyrkimys etsiä itselleen potentiaalista kumppania.
"Universumi" on kuitenkin kaikessa suvereeniudessaan niin vahva, että Hän antaa jokaiselle vapaan tahdon. Hän ei tuputa mitään, vaan kunnioittaa sitäkin, jos joku ihminen haluaakin valita jonkun muun tien vaikka parin valinnan suhteen. Toki silloin voi vaikeuksia ihmisellä tulla enemmän elämässään, mutta häntä kyllä niissäkin autetaan, kun hän vain apua pyytää.
Voikaa hyvin!
Universumilla ei ole minkäänlaisia oikeuksia tehdä päätöksiä yhdenkään ihmisen puolesta koskaan! Koska se on näkymätön, hajuton ja mauton!
En tiedä.
Universumi kertoi minulle jo vuosia sitten, ettei minun kannata koskaan tutustua yhteenkään mieheen, eikä oman lapseni ikäiseen henkilöön! Sitä sanomaa olen noudattanut kauan!
Eipä sitä universumi tee seuraatte ja tarkkailette omaa käytöstänne niin ihminen tekee tietyt asiat aina samalla tavalla se on rutiini ei tarvitse edes muistaa kun jos hyvin opittu onnistuu vaikka silmät kiinni
Universumi ei tee yhtään mitään. Sillä ei ole tahtoa tai päämäärää. Universumin on luonut Jumala, joka ohjaa asioita. Ihmisillä on toki vapaa tahto tiettyyn rajaan saakka.
Ei minun universumini. Ei. Sorry vaan.