Miksi et mies laittaisi vielä

Viestin tai soittaisit? Vaikka en castannutkaan siihen yhteen🫥
21183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

En ymmärrä tämänkaltaisia viestejä. Hehtaaripyssyllä voi yrittää, mutta ei osumaa.

2Äänestä
  • Koska hän haluaa antaa kuvitelman jota te sitten päässänne suurentelette

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Koska hän haluaa antaa kuvitelman jota te sitten päässänne suurentelette

    Eiköhän se ole toisinpäin. Aloittaja haluaa, että hänen kuvitelmiaan suurennellaan. Jos haluaisi oikeasti yrittää tavoittaa sen oikean, antaisi kyllä tunnisteita. Ilman niitä ap voi vain poimia kivat vastausrusinat pullasta ja jatkaa kuvitteluleikkejään.

    Sivu

    1Äänestä

Yhteen?

1Äänestä
  • No jep. Epätoivoiseksi ei kannata heittäytyä.

    Äänestä

kahteen

Äänestä
  • Ei koskaan yhteen kenenkään kanssa! Enkä halua olla missään tekemisissä stalkkerin kanssa koskaan!

    1Äänestä

Älä kirjoita tänne

Äänestä
  • En tietenkään 🫠

    Äänestä

Eli olet jättänyt viimeisimpään viestiin vastaamatta ja nyt haluat hänen viestittelevän silti uudelleen ? Tiedoksesi, maailma ei pyöri näin.

3Äänestä
  • Samaa kysyn mieheltä? Tiedoksesi, maailma ei pyöri näin.

    Äänestä

  • Joku taitaa vaan trollata

    2Äänestä

En laita, viestirajoitus on tullut vastaan. Ei vastauksia.

Äänestä
  • Estot päällä. Olisit huomannut

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Estot päällä. Olisit huomannut

    En ole huomannut. Tuttujen kanssa toimii.

    Äänestä

Miksi laitoit viestiä jos et halunnut mitään? Olit taas kännissä.. Sun tarttis saada elämäs hallintaan muutenkin.

Äänestä
  • Kuka sanoi etten halunnut?

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    Kuka sanoi etten halunnut?

    No, en voi auttaa. Teit jo muutenkin valintasi.

    Äänestä

koska en jaksa mitään ylimääräistä sekoiluanne!! vtu n uuvatit!

Äänestä
  • Land the plain🛬

    Äänestä

Anna olla jo ei mua vittiakaan enää kiinnosta pelle olet ja sellaisena pysyt

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Viestin tai soittaisit? Vaikka en castannutkaan siihen yhteen🫥

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu