Hajettiin uimahalli korttia ja sanottiin että lappu saapuu osoitteeseen. Nyt on kulunut puolitoista vuotta ja hommat Kotkassa vaan lipuu ales kuin lehmän häntä. Mitään ei kuulu eikä mitään positiivista tapahdu.
Kouvolassa työttömät ja vähävaraiset saavat n.20e tai ilmaisiksi pääsyn uimahalliin.
Kotkassa kait vain vähän työtömiä, terveysongelmaisia ym.
Ja kunto kaikilla varmaan urheilumallia...neiti, kuka vastasi jopa puheluumme aikoinaan oli selvästi itsekin hermoloman tarpeessa........kiukut kaikilla.
Verot on maksettu Kotkaan ja Kotka ....tekee mitä punaiset tekee.
Emme kiitä! Pitäkää itse oman navan ympärillä mokomat lupaukset!!
Toivotavasti saatte sitä mitä pitääkin.
Kotkan kaupungin virkistyskortti....
Anonyymi-ap
0
<50
Luetuimmat keskustelut
Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.134742Kysymys
Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois197700Töysä otsikoissa
Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!27641Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su46634Metsamanin muru kissa kuollut
Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars99634- 61619
- 42554
Mistäkö haaveilen
Tällä hetkellä. Siitä, että kohtaamme, vetovoima on jäljellä ja saisimme olla aivan kahden, ei tarvitsisi välittää mistä29531Tapailtaisko nainen
Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä59525Kuinka hyvin kestäisit?
Oletko miettinyt, että mitä jos olisit pyöreä pullukka ja vielä ruma niin kestäisitkö vai masentuisitko?102520