Hurmasit sitten minut

kauniilla puheillasi mies ja kun sait minut rakastumaan itseesi muutuit ihan kylmäksi etkä välitä enää yhään.
19316
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Täällä kaikkien nähdenkö rakas, sosiaalipornoko on alaasi sittenkin

Äänestä
  • Just niin tietysti, mitäs luulisit rakas?

    Äänestä

  • Kuinka itse kelaat nämä naista esittävän speden näytelmät- oletko osa sitä kommentoimalla😏

    1Äänestä

Minua ei ole hurmannut kukaan enää sen jälkeen, kun kauan sitten erosin!

Äänestä
  • Se kaikki olisi saanut jäädä kokematta, mikä liittyy minua paljon nuorempaan henkilöön!

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Se kaikki olisi saanut jäädä kokematta, mikä liittyy minua paljon nuorempaan henkilöön!

    Harmi että olet joutunut kokemaan sellaista. Voimia sinulle!

    Äänestä

Kaksi vaihtoehtoa. Joko teit jotain typerää, ja olet ihmistyyppiä joka uhriutuu, eikä myönnä omia virheitään vaan kääntää asetelman päässä aina sellaiseksi että on uhri, tai sitten toinen on sitä tyyppiä että ihastuu niihin ketkä eivät pidä itseä minään, ja sitten kun toinen kiinnostuu, niin mielenkiinto loppuu. Olen tavannut molempiin ihmistyyppeihin. Jopa samassa ruumiillistumassa.

Äänestä
  • Tyyppi A 👍🏻

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Tyyppi A 👍🏻

    Eli gubbesetäpä se!

    Äänestä

Mä olen aina lämmin ja välittäväinen, jopa niitä kohtaan jotka ois parempi jättää suosiolla ihan kylmiksi vaan..

1Äänestä

Voisin heittää omasta ”värikkäästä” elämästäni pari näkemystä. Jos olet homo, teit pahan virhearvion kun luulit et myös minä olen homo ja ilmaisit sen ihan irl. Jos olet nainen, et yksinkertaisesti tehnyt selväksi ja nimenomaan irl, että olet oikeasti kiinnostunut minusta kokonaisuutena. Lyhyisiin suhteisiin en sinkkuna lähde. Tietenkin minäkin olen ollut passiivinen ja yksi syy tähän on ollut, minusta on ollut pintapuolisesti kiinnostunut monikin nainen, en vain voi tietää kuka on tarpeeksi kiinnostunut ja kuka pintapuolisesti. Olisi niin helppoa kuin olisi vain yksi kunnolla kiinnostunut.

Äänestä

Sellasii ne miehet on. Oppirahoja maksanut itsekkin elämäni varrella.

Äänestä

Mä olin vaan oma itseni vaikkakin sillä mausteella että oli paljon ihastusta ilmassa niin silloin huomioi toista paljon enemmän. Mut kun näytit mulle konkreettisesti että et oo vapailla markkinoilla niin mitä muutakaan mä voin tehdä kun hyväksyä sen ja mennä eteenpäin? Se on ihan helvetin kuluttavaa rakentaa haaveita toisesta, ainoastaan huomatakseen että ne ei selkeästi koskaan tule etenemään koska sulla on jo joku toinen.

1Äänestä

Omalta osaltani en nähnyt miehen puolelta mitään ihastusta suuntaani ja silti menin ihastumaan.
En yleensäkään erota jos joku mies olisi jotenkin ollut kiinnostunut minusta.

1Äänestä
  • Vai niin aloittajaäijän monologi- löytyykö reikä keskeltä? Anteeksi nyt vain karkea kieli

    1Äänestä

Miksi olisin palstalla, jos en välittäisi?

2Äänestä

Höpötystä.

Äänestä
  • No äläpä palstatodellisuuteen nutaamaan jäänyt muuta viserrä äijän läpinäkyvästä kehuskelusta kirjoitus- tai puhelahjojaan kehuen naisena esiintyen, eikö oo hoopo äijä? T naiselta🥱

    Äänestä

Tuosta et voi ainakaan mua syyttää en puhu kauniisti vaan totuuden mukaisesti laulun sanoja lainatakseni "you say it best when you say nothing at all"

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

kauniilla puheillasi mies ja kun sait minut rakastumaan itseesi muutuit ihan kylmäksi etkä välitä enää yhään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu