Taas ajojahti demareita vastaan. Nyt keppihevosena Hitas. Jotakin piti keksiä, kun demareiden kannatus on niin hyvää. Ei tule onnistumaan! Tuemme Tyttiä ja muita uhreja ja pelastamme Suomelle paremman tulevaisuuden kaiken maailman Rydmanien persuiluilta! 🙂
Ajojahti!!
11
<50
Vastaukset
- Anonyymi00001UUSI
Tytti Tuppurainen ja Nasima Razmiyar ovat Hitaksen uhreja! Ei ole heidän vikansa että toimivat moraalisesti väärin!
- Anonyymi00002UUSI
Kyllä Sos.Demillekin kuuluu vaurastuminen. Ei ole yksin Persujen oikeus.
- Anonyymi00003UUSI
Onko rattijuoppo Joonallakin hitas asunto vai hidas auto?
- Anonyymi00004UUSI
Demareille pitää myös sallia vaurastuminen.
- Anonyymi00005UUSI
Tuppuraisen ja Heinäluoman kannattaa selvittää sotkunsa ennen vaaleja.
Ne kaivetaan kuitenkin esille puolen vuoden päästä.
Tässä on hyvää aikaa selvittää asiat ennen vaaleja. Vaihtoehto Tuppuraisella on asua vakituisesti Oulussa tai sitten maksaa turhat tuet pois.
Heinäluoma lienee päässeen eroon kahdesta Hitasasunnosta ja selvittänyt pääomatulot niistä. - Anonyymi00006UUSI
Persujen järjestämään ajojahtiin ei pidä lähteä mukaan. Ollaan vaan hiljaa, niin keinotekoinen kohu kyllä hyytyy. Nyt kannattaa ottaa esiin persujen rasismi ja Rydmanin törkeät toimet. Puhutaan oikeista asioista!
- Anonyymi00008UUSI
Fortumi ja demareiden kiusaamisasiat olivat ajokahtia.
Hitas asuntoasiassa on aihetta juttuun. Nyt vaan asiat kuntoon ja toimitaan niin, mikä kestää päivänvalon.
Marinkin palautti aamupalarahoja. Siitä voi ottaa mallia. - Anonyymi00009UUSI
Ajojahti? Sanotaanko näin että, demarit ajojahtaavat persuja 24/7 vuoden ympäri hatusta temmatuilla jutuilla, ei demareiden kannata ulista ja uhrautua.
- Anonyymi00011UUSI
Anonyymi00008 kirjoitti:
Fortumi ja demareiden kiusaamisasiat olivat ajokahtia.
Hitas asuntoasiassa on aihetta juttuun. Nyt vaan asiat kuntoon ja toimitaan niin, mikä kestää päivänvalon.
Marinkin palautti aamupalarahoja. Siitä voi ottaa mallia.Marin teki siinä virheen. Joillekin saattoi jäädä kuva, että hän olisi tehnyt jotain väärin. Kai nyt Sannallakin on oikeus aamupalaan, joka vieläpä oli eettisesti korkeatasoinen.
- Anonyymi00007UUSI
Sosialidemokratiaan nyt vaan kuuluu yhteisten varojen rohmuaminen itselle ja lähipiirille.
- Anonyymi00012UUSI
Aivan, Putinkin on rosvonnut miljardeja fikkaansa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101084
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82814Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat264596Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede17585- 65531
- 93531
- 26512
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.47491- 43476
- 47437