Ihan vitun pazkat kaupat nivalassa

Anonyymi-ap

Halpahallissa sitte jotku helvetin pullonpohjarillipäät seuraa joka helvetin hyllynväliin... Teeppä siinä sitte zaatana ruokaostoksia ja samaan aikaan muka mainosteen meillä asiakkaat erotellaan vaan kassan lärpykällä ei zaatana lasit ja silmät kuin lautaset nurkan takana onpa mukava ostoksia zaatana tehdä. En oo käyny vuosiin nivalassa sisäsiittola pazkaa ja epähygeniastapazkaa sitte muualla.

3

237

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Sonta paikka muutenkin, ei kannata tulla, veemäinen meteli kun yksikin moponromu pärrää rinkiä ympäri kylää keskellä yötä. Yhdelläkään ei vissiin ole varaa edes äänenvaimentimeen, kiinanromut viritetty mölymasiinoksi joilla on sitten ihan aivan täysin ehdoton pakko rällätä kaiket yöt.

    • Anonyymi00002

      Ei sielä voi käyvä aina on joku "kyrpä" kyttäämässä hyllyn välistä. Ennemmin kuolee nälkään kuin tuommosessa lestamarketissa käy.

    • Anonyymi00003

      Siis minkälaisia shoppailija sinä olet, kun ei ilman esiliinaa voi edes kauppaan päästää?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.

      Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.
      Kajaani
      36
      1356
    2. Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?

      Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke
      Haapavesi
      63
      1138
    3. Mies sun käytös satutti...

      Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.
      Ikävä
      63
      993
    4. Sukunimesi eka kirjain?

      🤗
      Ikävä
      58
      978
    5. 70
      828
    6. Mies tykkään edelleen sinusta

      Harmittaa vaan tämä tilanne. Tai se kun ei ole mitään tilannetta.
      Ikävä
      51
      811
    7. Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?

      Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍
      Ikävä
      82
      745
    8. Tönölän hukkaputki

      Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le
      Kuhmo
      40
      719
    9. Kerro vain.

      Lipsauta johtolanka...
      Ikävä
      82
      702
    10. Martina Aitolehti veti kohtalokkaat hääkännit - Alttarilla ikävä temppu Esko Eerikäiselle

      Ex-pariskunta Aitolehti ja Eerikäinen pitävät yhdessä Martina & Esko podcastia. He ovat kertoneet kansalle mm. hääaamust
      Kotimaiset julkkisjuorut
      14
      661
    Aihe