Mietin ihan kokoajan sitä, että sinulla on joku nainen. Vaikka kuinka haluaisin, että sinä pitäisit minusta, mutta ei se voi olla niin.
Koska ei sinulla sitten olisi ketään toista, jos olisit minusta kiinnostunut.
Ja tämä ajatus kasvattaa sitä muuria meidän välillä vain korkeammaksi.
En ehkä uskaltaisi enää lähestyä sinua, vaikka näkisimme jossain kasvotusten. Koska en minä myöskään halua pilata sinun suhdetta.
En saa sitä ajatusta pois päästäni
Anonyymi-ap
4
174
Vastaukset
- Anonyymi00001
Luottamus menetetään vain kerran
- Anonyymi00002
Ei ole naista, vielä. 😉
- Anonyymi00003
Tietääkö se mies sinun nimesi?
- Anonyymi00004
Eiköhän tämä itselleen joutavia joikaava äijä, eli aapee nimensä tiedä, vaikka esiintyykin välillä monena esim nimikirjainten kerronnallisia keinoin joskus jopa etunimillä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä
Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla5922058- 1021030
Hotellille löytyi ostaja....
Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,18977Saana airola ja. muusikko spekulaatiota
Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki4837Onko se loukkaavaa
Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k101835Onko kaivattusi seinäruusu?
Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai50749- 70747
- 63715
Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen
Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?74678- 65563