On katsottu teemalta monia hyviä ohjelmia, mutta siellä on päässyt joku kieroonkasvanut päättämään, mitä lesbo ja homojuttuja näytetään. Avasin paripäivää sitten telkun katsoakseni täällä pohjatähden alla, mutta sitä odotellessa teemalla tuli ohjelma, missä raivokkaasti joku danski veti lantaaukkoon toista homppelia-Hyi helvetti mitä alaarvoisia sairasta sontaa.
Teema-Homppei/lebokanava
Anonyymi-ap
658
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
No on kyllä kirjoitettu IHAN OIKEIN, mutta nämä vitun älykännykät ja tekoäly sotkee kaiken.
No mutta positiivista, että ne ei ole ihan perseestä kuitenkaan?
Homoille sekä lesboille kastraatio ja vasektomia pakollisena toimenpiteenä on seksin harrastaminen vaikeaa noiden operaatioiden jälkeen.
Ei onnistu sänkyhommat kun kyvyt meni koska meille tehtiin kastraatio ja vasektomia.
Liika on aina liikaa. Ja sekin, että melkein jokaisessa nykysarjassa on se pakollinen lepakkopari. Rasittavaa. Olen heteronainen.
Ei tuo vanhan lorton bussin uutisointikaan ole fiksua valakunnan ykkösmedialta. Voi Yle mihin olet matkalla.