Suuttuisitko siitä

Anonyymi-ap

Jos me olisimme viettämässä iltaa samassa paikassa. Ja sieltä päädyttäisiin samaan osoitteeseen nukkumaan. Niin suuttuisitko sinä siitä, jos me oikeasti vain nukuttaisiin?
N->M

11

141

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001
      UUSI

      Oletko huimaamassa miestä?

      • Anonyymi00005
        UUSI

        Yrititkö kirjoittaa palstaäijän hönöön aloitukseen että huijaamassa tai huumaamassa? Nolo


    • Anonyymi00002
      UUSI

      Suuttuisin siitä tyhmyydestä, kun akka kyselee sellaista asiaa netissä koko maailmalta.

      • Anonyymi00004
        UUSI

        Muista mumista koteineen naista tahallisen daijusti esittävä aloitus täyteen näitä merkintöjä niin voit kokea voittavasi sekä sodan että taistelun ns😏


      • Anonyymi00008
        UUSI
        Anonyymi00004 kirjoitti:

        Muista mumista koteineen naista tahallisen daijusti esittävä aloitus täyteen näitä merkintöjä niin voit kokea voittavasi sekä sodan että taistelun ns😏

        Sinä helposti kirjoitustyylistä tunnistettava, mielenterveydellisistä ongelmista kärsivä mumisija, miksi vaivaat tyhmää päätäsi muiden asioilla, kun et mistään mitään ymmärrä?


      • Anonyymi00010
        UUSI
        Anonyymi00008 kirjoitti:

        Sinä helposti kirjoitustyylistä tunnistettava, mielenterveydellisistä ongelmista kärsivä mumisija, miksi vaivaat tyhmää päätäsi muiden asioilla, kun et mistään mitään ymmärrä?

        No voi anteeksi ny kamalasti kun kirjoitin sinun hienostunutta kommenttia vastaan


    • Anonyymi00003
      UUSI

      No en todella,meinaatko että olen pelkästään piparin perään ehei ,sinä olet se kokonaisuus joka kiehtoo.

    • Anonyymi00006
      UUSI

      Tärkeä kysymys!!!Oletan kysymyksen laatijaksi naisen koska naisilla on paljon yleistyksiä sekä olettamuksia miesten käyttäytymisestä sekä toivomuksista ja toimintatavoista. Silloin kun rakastaa naista, mies kunnioittaa naisen tapaa aloittaa seurustelu omalla rauhallisella tavallaan eikä käyttäydy kunniattomasti. Nainen joka riisuutuu miehelle ensimmäisellä nukkumis kerralla ei herätä kovin paljon luottamusta eikä mies tahdo näin edes toimia. Rakkaus on kaunista ja arvokasta kun se osuu kohdalle, ensimmäinen läheinen kosketus on sopivaa olla hellä ja herkkä, halailu ja ensimmäinen suudelma on erittäin sopiva vastaus kysymykseen. Miehelle sopii myös kainaloon käpertyvä nainen, jos tuntuu että enempään ei sillä kerralla vielä tahdota, mies osaa nauttia siis naisen tuoksusta ja lämmöstä ilman riisuuntumista. Yleensä näin alkavat suhteet kuvastavat aito tunnetta ja kunnioitusta toista kohtaan sekä tekee tilaa romantiikalle pitkäksi aikaa.

      https://www.youtube.com/watch?v=bjMd8j_ur2Q&list=RDbjMd8j_ur2Q&start_radio=1

      • Anonyymi00007
        UUSI

        Muuten samaa mieltä, mutta ei se muukaan välttämättä ole huono asia, jos luottamus on syntynyt ja se sillä hetkellä tuntuu oikealta molemmista. Jos "vain" se läheisyys enää puuttuu ja kaikki on luontevaa. Toki myös naisen pitää kunnioittaa miehen tahtia edetä, eikä olettaa miehen haluavan edetä tietyllä tavalla.
        Sivusta kommentoin, koska aloituksen kaltaista tilannetta baarista samaan sänkyyn, ei tulisi näillä näkymin omalla kohdalla tapahtumaan. Jos kuvitellaan että kuitenkin tapahtuisi, en hänen kanssa haluaisi edetä, vaikka olisi vain pari juomaa alla.


    • Anonyymi00009
      UUSI

      Olisihan se mukava edes halata.

    • Anonyymi00011
      UUSI

      Onkos sitä pakko samaan sänkyyn mennä heti ensi tapaamisella, jos ei mitään sen enempää halua? Häh?
      -nainen

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      167
      1623
    2. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      104
      941
    3. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      75
      753
    4. 51
      645
    5. Koillis motor

      Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa
      Suomussalmi
      18
      641
    6. ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla

      Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann
      Haapavesi
      40
      547
    7. Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?

      Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m
      Suhteet
      164
      503
    8. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      45
      498
    9. Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä

      Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;
      Maailman menoa
      189
      437
    10. Missä näet kaivattuasi?

      Mitä teet silloin? Tuleeko pakene reaktio? Vai hellä tunne ja ere..
      Ikävä
      26
      429
    Aihe