Olen romanttinen luonne

Vaikka se on ollut kadoksissa vuosia. Katsoin vain rikossarjoja ja sain vahvistusta kyynisyydelle. Olen oppinut selviytymään, ratkaisemaan ongelmia yksin.
6126
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Pidä pääs kiinni niin menee paremmin.

Äänestä
  • Öö, en ole aloittaja mutta mikäs hiertää?

    1Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Öö, en ole aloittaja mutta mikäs hiertää?

    Sillä ei ole kaikki hyvin.

    Äänestä

Eilen oltiin vielä niin aromaattinen ja nyt siten romanttinen

Äänestä

Olet erkaantunut, läheisyydestä ja ihmiskosketuksesta. Onnee nyt sitte.

Äänestä
  • Suomessa on helpompi erkaantua kuin tunkeutua kuppikuntiin joihin ei oteta ulkopuolisia.

    1Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vaikka se on ollut kadoksissa vuosia. Katsoin vain rikossarjoja ja sain vahvistusta kyynisyydelle. Olen oppinut selviytymään, ratkaisemaan ongelmia yksin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu