Hissuti, hiszuti. Niinhän se oli ennenvanahhaan ja on vielä tänäpäevänäkkii. Voi hyvä taivahan luoja tätä männöö miten pölöjä pittää ihmisotuksen olla.
Oon kuvitellut montakymmentä vuotta, jotta suomalaeset oes kohtuullisen fiksuun porukkaa, vaen kyllä tavan pulliainen on vieläkkii niin älyttömän pölöjä.
Nii, tämä katselmus perusttuu keskusteluihin ja niitten kuunteluun. Hehh, he, hhee. Voe, Voe teijän kansa. Voe hyvät ilmeiset kun kuulisitta omat juttunne naahalta.
Buahahh, hah, hhaa, he, hesssss, hissuti.
Anonyymi-ap
1
<50
Vastaukset 1
- Anonyymi00001
Eiköhän niitä ajan kanssa vielä keritä kuunnellahhii.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.171133Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?
Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke56929Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.63923- 52839
- 51751
- 61715
Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍82692Tönölän hukkaputki
Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le37640- 80636
Ei mitään käytöstä
Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su29586