Mikä on siistein ja paras kirppis Loimaalla? Missä on huonekaluja (ilman lutikoita) yms.?
Vastaukset 7
- Anonyymi00001
Amalian aarreaitta
- Anonyymi00004
Googlailin ja tuota minäkin katsoin, mielenkiintoiselta vaikutti. En vielä tunne Loimaata muuten kuin marketit ovat tuttuja. Siksi kyselen ja kun en yleensä tykkää kiertää kirppiksillä, niin helpointa on kysyä. Varmaan kolme kertaa eläessäni olen käynyt kirppiksellä jossain päin Suomea.
Nyt on hakusessa tietynlainen pikkukaappi tai lipasto, ei oikein huonekalukaupoissa ole mieluisia. Tykkään vanhoista huonekaluista.
- Anonyymi00002
Ekotorilla on usein valinnanvaraa edullisesti.
- Anonyymi00003
Valinnanvaraa joo, mutta se ei ole siistein kirpputori
- Anonyymi00005
Haittaako se, jos löydät mieluisen kaapin? Huonekalut voi hyvin puhdistaa ja kunnostaa ulkona näin kesäaikaan. Itsellä on tästä hyviä kokemuksia jo monelta vuodelta.
- Anonyymi00006
Maaseudulla ihmisillä on vintit ja vajat täynnä kaikenlaista vanhaa roinaa ja ilmaiseksi saa hakea.
- Anonyymi00007
Onko Turuntiellä? Tai Hintakaaren alakerrassa ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???411877Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha7101270- 991011
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk88894- 102888
- 62716
- 32612
Olinko yhden viestin arvoinen?
Sen verran olit valmis panostamaan ja selvittämään umpisolmuja. Kukkuluuruu vaan sinullekin mies.68518Kuka om uusi kylän mies?
Ajelee polkupyörällä. Vaalea, melkein kalju. Ilmestyi katukuvaan tänä kesänä. Viettää aikaa kauppojen tuulikaapeissa. Ku12505- 78501