Löytyykö täältä naisia ketä on pitänyt kiinni vanhasta kunnon "puskasta" ??? Tarkoitan siis että kunnon vanhanajan tyylinen...reilu kolmio mikä erottuu. Tänä päivänä kaikki enemmän tai vähemmän ajeltu. Karvat kunniaan...ilo silmälle...ois kiva nähdä.
puskat takas
Anonyymi-ap
23588
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Kyllä karvanen pillu on nätti ois mukava nuolla ja muutakin oisko 02al.
Hähähää mitäs olet. Hyi saatana mistä noita pökiöitä oikein sikiää.
Mulla on ihan luomu puska kiharaa karvaa alapää täynnä. Meinaa näkyä pikkkareista ja uikkarista sivulta
Kullä olis ihana katsoa vaikka koittaa ja nuolasta.02al.
En ole sheivannut pitkään aikaan, oon saanut ihan vapaana kasvaa
Oi kun ihana kun annat kasvaa saisko tulla katsomaan.Voisin ajella sivuista hieman välillä antasin suukon sinne karva mättäälle.02al
Pidä kiinni karvoistas jos tykkäät...jos häiritsee reunat niin sitten sheivaat...itseäni ketuttaa kun on semmonen duuni että pitää olla edustuskunnossa joka vitun päiväet pakko höylää lärvi joka päivä...onneks kohta loma niin saa antaa karvat rehottaa kuukauden...ollaan näköjään samanlaisia karvojen suhteen...jatketaan samaan malliin.
Näyttäisitkö jalko välisi voisin runkata sitä katsellessa.02al
Onko sulla karvat alhaalla? Kiva kun saat lomalla antaa olla
Joko saa tulla koittamaan ja panemaan.02al
Leskianopillani on ihanan karvainen kaunis pillu, juuri ja juuri erottuu pillun huulet ja klitoris vaikka ne isot ovatkin, kiihoittuessaan klitoris tulee nätisti esiin kuin pieni kulli, sitä on ihana imeä hellästi kun se on todella herkkä kieleni kosketuksille. Lopuksi kyllä saan imeä vähän lujemmin ennen kuin saa orkun, sen jälkeen ei voi edes koskettaa. Nussia antaa kyllä heti perään ja laueta sisään.
Jaahaas spede mitäs on . Miksi et ole hoitanut asiaa kuntoon.
Buaahaa spede buaahaa. Mitäs olet.
Kyllä alaston nainen kunnon karva mättäällä on kaunis.
Minun vaatimuksesta vaimoni pysyy posliiniina. Posliinipillua on parempi nuolla ja panna.
Onko täällä 02 AL naista tuuhealla karva mättäällä reisien välissä.Saisi imeä tissejä siirtyä alaspäin levittä häpyhuulet nuolla oikein kunnolla.
Kyllä kunnon puskas on kaunis alaston nainen kun pyllistää on kaunis näky katsella takaa päin.Olisko vapaa ehtosta naista pyllistää.02al
Karva kolmio on kaunis.
Pieni karvoitus on kiva, poslarissa usein karmeita näppylöitä.
Äidilläni oli aikoinaan 80 luvulla komea, musta ja tuuhea puska. Kiva oli sitä tirkistellä.
Vaimolla on runsas tumma karvoitus alapäässä, bikinirajat sheivattu. Muut karvat sheivaa säännöllisesti. Anopilla on myös runsas tumma karvoitus, pientä kiharaa karvaa täynnä koko alapää. Anopilla tursuaa karvoitus alushousujen ja uikkareiden sivuilta näkyville. Anoppi ei myöskään sheivaa sääriään, mutta säärikarvoja ei varsinaisesti ole, vaan ohuita tummia haituvia.
Oliskos täällä karvatuheroa omitavaa naista vaikkei muuta saisi katsoa ja runkata. Mies 02al
Kyllä ois mukava nuolla karva pillua.Mies 02al