Sitähän se on kun kidutat vuositolkulla, vaikka tiedät tunteeni.
Vihaat minua
Anonyymi-ap
19356
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Toivottavasti kumpikaan meistä ei ajattele näin. Elämäntilanteesta johtuen tilanne on ollut tämä…
Rakastan nuorta miestä 👌 sori siitä
se jaksaa ilman että makaa mun päällä koko painollaan. Sinä s mies painat paljon. 100kg buldoggia päällä ähkimässä. et osaa edes muuta
Tää sun kommentti ja aloitus sisältää vähän outoja juttuja ja yhtäläisyyksiä tutuista. Rakastan kyllä nuorempaa miestä ja olen avoin jutustamme, mutta en kyllä ole sen S miehen kanssa koskaan mitään puuhannut. Nuorelle eli rakastamalleni miehelle sen vasta kerroin. En ole s miehestä sillä tavalla kiinnostunut vaikka ihan mukavaa seuraa onkin. Toki herää kysymys, että oletko sittenkin se pidempi nainen. Tämäpä menee mielenkiintoiseksi jos olet rakastunut samaan kuin minä.
Joo et kyllä tuolla epäviehättävällä retoriikalla pääse niihin hommiin mistä naisena esiintyen kertoilet. Tuskin muutenkaan
Miksiköhän ei pitäisi vihata sua.
Mene poika selvittämään asiat ensin äitisi kanssa ja laajenna sitä pyhää vihaa muita naisia kohtaan vasta sitten. Sivusta illuusiossa elävälle anonyymien aloituksiin proosailevalle kitisijälle
en vihaa, mutta en tunne sinua joten..
Kyläpyörät eivät osaa olla suhteessa.
Miten tämä kaiken kattava puheenparsi liittyy palstaäijä tähän elämänkoululaisten täkyyn, eli aloitukseen minkä kirjoitit?
Huomenta
En toki vihaa mutta ehkä pidän sinua hyvin vastenmielisenä.
Minulla ei ole mitään velvollisuutta olla tukenasi, auttaa sinua elämästä selviämään.
Ja mitä kiduttamiseen tulee mistään sellaisesta ei ole kyse.
Vain pakkomielteestäsi, minkä vuoksi sinun pitäisi saada aivan kaikki.
Mutta se ei mene niin mikään ei tule kanssasi toteutumaan koskaan.
Näin on parasta sinulle elämän ehtoo puolella.
Säälipiste tälle.
Säälipiste sulle wannabekomedienne
Sulla on sellaset tunteet ettet osaa käyttäytyä kunnolla niin antaa sitten olla sen olen jo monesti huomannut
En mä vihaa. Ehkäpä halveksin kun olet kiusaaja. Mut se vaan tyhmyyttä.
Kumpa ihmiset eivät uskoisi näitä palstakirjoituksia, tai eivät ainakaan leimaisi ketään tuttuaan kirjoittajaksi. Itse olen kärsinyt em.leimatuksi tulemisesta, myös irl. Joku on tehnyt jo vuosia töitä saadakseen tietyn piirin luulemaan asioita tahtomallaan tavalla. Eikä hänellä ole hyvät mielesä.
Tuossa alla minun tunteeni & tuntemukseni.
Ikuisesti ja aina.
Runollani on tekijäinoikeussuoja ja se koskettaa 100 % todellisuutta. Joitakin sairaita "ihmisiä" kun valitettavasti on olemassa.
Ei Katsettakaan:
"Ei katsettakaan, ei ikinä,
sillä silloin minun pitäisi kerjätä, kuin rotta
ja sellaiseksi en syntyä voisi -
olen kosminen avaruus
ja prinsessa.
Kuin alas tulisikaan vajota,
koskettaa läpimätää "valontuojaa".
Tiedän teot, kas
kun sydämenne punnitaan.
Vain harva on keveämpi sulkaa."
-Min(n)a/Psy/Dina, Xoxo. =)
En vihaa. Kaikki mitä teen sinua kohtaan on lempeydellä.
Mulle on turha valehdella tunteitaan ainoa joka muhun on tähän mennessä koskaan rakastunu on katja siihen mikä olen tunteita on paljon kestää pitkän tovin opetella mitä rakkaus on vanhemman rakkaus lastaan kohtaan tai lapsen rakkaus vanhempaansa kohtaan niitä ei voi kumpaakaan verrata edes ns puolisoiden väliseen rakkauteen kaksi täysin eri asiaa ihmiset vaan itse sotkee nekin keskenään "veri on vettä vahvempaa"