Olin tyttökaverin kans mun kaverin luona yötä baari-illan päätteeksi. Siellä oli myös joku tyyppi baarista. Aamulla heräsin ja kokeilin vähän sormettaa tyttökaveria, niin sen pillu oli aivan litimärkä. Selvis miks, kun se katseli sen tuntemattoman tyypin aivan helvetin isoa kyrpää. Se tyyppi nukkui ja boksereista pullotti ulkopuolelle oikeasti todella iso seisova kyrpä. Tyttökaveri myönsi häpeillen, että se sai sen märäksi. Aloin sormettamaan tyttökaveria ja yllytin samalla, että ottaisko se suihin sen tyypin kyrpää. Ei uskaltanut, mutta varovasti se veti sen tyypin seisovan kyrvän kokonaan ulos boksereista ja hieroi sitä kevyesti sen tyypin vatsaa vasten. Ei uskaltanut ottaa sitä kunnolla käteen. Tyttökaveri lopetti siihen kyrpään koskemisen, kun kyrvästä alkoi valumaan nestettä. Tyttökaveri nuoli nesteitä sormistaan ja kyseli että haittaako mua, kun se kiihottui sen tyypin isosta kyrvästä. Vastasin ettei haittaa. Tyttökaveri kuiskaili sen jälkeen koko ajan kuin kiihottavaa on katsoa sen tyypin seisokissa olevaa kyrpää, samalla kun mä sormetin ja hieroin tyrrökaverin pillua. Tyttökaveri laukesi todella helposti ja isosti.
Nyt jälkeenpäin tyttökaveri haluaisi sanoa sille tyypille asiasta, koska se oli kuulemma väärin sitä kohtaan. Mä luulen että se haluaa vaan tavata sen tyypin ja päästä kokeileen sen iso kyrpää kunnolla. Mitähän mä teen asian kans.
Nyt jälkeenpäin tyttökaveri haluaisi sanoa sille tyypille asiasta, koska se oli kuulemma väärin sitä kohtaan. Mä luulen että se haluaa vaan tavata sen tyypin ja päästä kokeileen sen iso kyrpää kunnolla. Mitähän mä teen asian kans.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Anna kokeilla. Ja pyydä kertomaan yksityiskohtia,kenties jopa ottamaan kuvia kun saa vierasta.
Kysyisi suoraan niin saisi luvan
Kerro sille että sua kiihottaa ajatus siitä että hän saa vierasta kalua. Näin meillä alkoi vieras kuviot. Naiset pelkäävät kertoa haluistaan kun luulevat että mies suuttuu,usein naivat salaa vieraan kanssa.
Mut eihän se halua enää tavallista kyrpää, kun saa tuollaista helvetin isoa pillun ja suun täyteen.
Aika heikko on teidän suhteenne jos se kaatuu kyrvän kokoon. Anna käydä testaamassa, ei se siitä pilalle mene, ja jos se sua rakastaa, tulee takaisin kyllä
En mä sitä rakasta. Haluan vaan nussia sitä.
Käy nussimassa, kuka siinä kaupassa muka häviää?
Mä nussin sitä jatkuvasti, mutta jos se pääsee isoa kyrpää saamaan joka koloon, niin ei kelpaa enää tavallinen kyrpä.
Kuten yllä kirjoitin, ei teidän suhteenne siinä tapauksessa häävi ole
Miten niin? Poikahan saa just sitä mitä haluaa. Nyt vaan isompi kala on uinut samoille apajille.
No mitä se kitisee sitten. Antaa akan lähteä ja vaikka muuttaa ison kullin perässä. Sou not
Spedellä taas suoltaa aivopieruja buaahaa
Huomaan PUUAA PETE PUUAA
Hyvä vakipillu vielä karkaa pois. Sitä varmaan kitisee.
Voi voi...kyllä elämä on sitten kovaa ja epäreilua
Spede tietää buaahaa
Niin tunnut tekevän PUUVITUNAAHAA
Ai et tajunnut asiaa vai mikä on ongelmasi? Voihan se harmittaa jos menettää hyvän panon ja ei ole siinä hetkessä toista vastaavaa tarjolla. Mutta sä taidat olla palstan ikuinen valittaja?
Se on kiihottavaa katsella, kun vieras mies panee toisen miehen rakasta vaimoa/naista.
https://www.moviefap.com/videos/b24aef04ee66eab3a4f2/finland-bitch-2.html?autoPlay=1
https://www.moviefap.com/videos/71f934491c7dc70f032b/sonja-bitch-2.html
https://www.xrares.org/album/10396/beautiful-slut-sonja-from-finland
Löytyykö tuosta videosta jotain tarinaa?
Miten tutustuitte ja miten päädyitte harrastamaan seksiä, laittakaa tarinaa tuollaisten videoitten jatkoksi.
Onko teillä salasuhde ja onko naisella mies kotona.
Tietääkö naisen puoliso, että hänen vaimoa nai vieraat miehet.