Järkyttäviä kuvia Siuvin ruhjotuista kasvoista.
Pois Dubaista kiireesti , onko lapsi turvassa?
Kasvot hakattuna Suvilla
26
423
Vastaukset 26
- Anonyymi00001
Sofiakin pitää usein aurinkolaseja jopa sisätiloissa...
- Anonyymi00002
Ei me voida tietää, vaikka Sofia joutuisi kans Dubaissa samanlaisen kohtalon uhriksi. Miksi on noin tyhmiä naisia olemassa ja eivät heti jätä miestä, jos se on kerrankin käyttänyt väkivaltaa ?
- Anonyymi00003
Anonyymi00002 kirjoitti:
Ei me voida tietää, vaikka Sofia joutuisi kans Dubaissa samanlaisen kohtalon uhriksi. Miksi on noin tyhmiä naisia olemassa ja eivät heti jätä miestä, jos se on kerrankin käyttänyt väkivaltaa ?
Vastaan. Ei omaa rahaa ei asuntoa ei koulutusta. Miehet tietävät asiasta ja ottavat luokseen asumaan. Nöyryttävät pettävät kokoajan, koska tietävä ettei nainen voi lähteä pois ilman rahaa yhtään minnekkään.
- Anonyymi00007
Anonyymi00002 kirjoitti:
Ei me voida tietää, vaikka Sofia joutuisi kans Dubaissa samanlaisen kohtalon uhriksi. Miksi on noin tyhmiä naisia olemassa ja eivät heti jätä miestä, jos se on kerrankin käyttänyt väkivaltaa ?
Tuleeko molemat Suvi ja Sofia koti Suomeen. Jos elämä näyttää todellakin rumat kasvonsa Dubaissa?
- Anonyymi00026
Lähtökohtaisesti Suvista ei saa kuin järkyttäviä kuvia mutta hakkaaminen on sairasta. Sitä ei soisi kenellekkään.
- Anonyymi00027
Anonyymi00002 kirjoitti:
Ei me voida tietää, vaikka Sofia joutuisi kans Dubaissa samanlaisen kohtalon uhriksi. Miksi on noin tyhmiä naisia olemassa ja eivät heti jätä miestä, jos se on kerrankin käyttänyt väkivaltaa ?
Katsos kun se lompakon paksuus määrää ja se luxus-elämä,silloin tällöin voi ottaa turpaan,kunhan rahaa tulee ja kulissi kestää.Mitä sekin ämmä olisi ilman rahakkaita miehiä,ei mitään?
- Anonyymi00004
Sofia on usein aika itkuinen...
- Anonyymi00006
Niin totta kirjoitit. Katse on surullinen silmissä. Missä onnelinen ja rakastunut silmien katse ja loiste piileksii?
- Anonyymi00005
Ei tuos oo mitään järkee , jatkaa yhdessäoloa ja esittelee ruhjottua naamaansa.
Lähtis hekvettiin jo.
En ihmettele et toinen tyttö jäi Suomern jo alunalkaenkin. - Anonyymi00008
Sofia voi lainata rakkaaltaan apinanaamaria jos ei jostain syystä pysty tai halua näyttää kasvojansa.
- Anonyymi00009
Hienoa, että uskaltaa kertoa! Dubaissa varmaan mahdotonta yksin. Lähtisi kuitenkin ja heti. Lapsikin turvaan. Tuskin häntä kukaan muu on lyönyt kun raukkamainen aviomies. Oli miten oli mahtaa tuntua hyvältä lyödä huomattavasti heikompaa.
- Anonyymi00011
Tää onkamala case.
Puolisoko asialla?
Huhhuh - Anonyymi00012
Eniten olisin huolissani tuosta pienestä tytöstä....
- Anonyymi00029
Suomen sosialistit ja kommunistit hyysää kakaroita,ei tarvi sitä miettiä,ja tulevaisuudessa vielä enemmän kun kommunistit pääsee hallitukseen..
- Anonyymi00013
Jos tollasen keskellä joutuu elämään.
- Anonyymi00014
Ketä nämä ovat?
- Anonyymi00015
Perhehelvetti kotona?
- Anonyymi00017
Lapsi tuon kaiken keskellä?
- Anonyymi00018
Selittelee instassa, että sydänkohtauksen takia muka viettänyt yön ambulanssissa. Ensinnäkään kukaan ei vietä iltaa tai yötä lanssissa, ja ensihoitajatko sen naaman ruhjoi mustelmille? Valehtelija taitaa keksiä omiaan…. Nähnyt ko. rouvelin niin kännissä Suomessa monta kertaa, myös lapsi ollut heillä ravintolassa mukana, kun ovet miehensä kanssa ilolientä reippaasti nauttineet.
- Anonyymi00019
Jbxdnxnvdcnafbbfkzx.
- Anonyymi00020
Bxbsdn bsbcbsbc cnqjwbvnznfbacbcb gkaxnfkznldnx snxnxbxbzkx dbxbzncbbx dzkfbzkgb
- Anonyymi00021
Suvi löytää sieltä ulkomailta vielä uuden miehen joka komeampi ja parempi. Ei tuo nyk. mies ole edes niin komea että täytyisi jäädä. Suvi pärjää itse! Hyvä Suvi.
- Anonyymi00022
Mustelmat on vaalentunut ja nyrkin iskut haalistuneet.
Taas mennään kuin ei ois mitään koskaan ollutkaan,päivä paistaa Dubaissa.
Palataampa sit uudelleen asiaan kun on taas uutta yhteenottoa.
Palaisivat Suomeen,ei se onni löytynyt ökyelämästä. - Anonyymi00023
Jotain hämärää tässä pariskunnassa.
Molemmat harrastaa kännisekoilua joka jo sinällään on Dubaissa arveluttavaa
Kerrankos sitä kännissä tulee huiautettua muijaa turpaan, kun on pinna jo valmiiksi kireällä ja nainen kälättää jatkuvasti.
Näinhän se perheonni noilla turhuuksilla välillä tuppaa näyttäytymään.
Ei ole ensimmäinen pariskunta , joka instassa näyttelee hyvin menestynyttä ja luxsuselämää elävää paria.
Totuus on sitten toinen , muij@ tekee onlyfansiä ja mies on syytettynä milloin mistäkin rikoksesta.
Ja näitä sitten pitäisi kadehtia.- Anonyymi00024
Kyllä,jotenkin ihme sakkia.
- Anonyymi00025
Aikuisista viis mutta lapsi keskellä tota sekoilua...
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 981211
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku87834Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella31764- 66683
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.93616- 31593
- 18548
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist15541Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43513- 10466