Tämä on nykyaikaa ..

Laitoin uuden Audi Q5 :n / konsertisalin puhelimella viilentymään, ulkona 30 astetta lämpöä. 5 minuutin päästä auto oli melkein liian kylmä.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Oho eikö oikein pelaa lämpötilan säätö Audissa.

Äänestä

Mihin tai miten laitoit uuden Audin?

Äänestä

Mitä iloa tuosta oikein on kun auton kuin auton saa viileäksi kun avaa etuikkunat ja ajaa muutaman 100 metriä ja ikkunat kiinni ja ilmastointi päälle?
Polttiksiakin löytyy joissa saa ennakkoon viilennettyä jos haluaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Laitoin uuden Audi Q5 :n / konsertisalin puhelimella viilentymään, ulkona 30 astetta lämpöä. 5 minuutin päästä auto oli melkein liian kylmä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu