140 TUHATTA TILAAJAA .KATSOKAAPA MM VIDEO JOS HAUKKUU MEIÄT KYLÄLÄISET ET EIHÄN ARI TUOTA PULLOSILMÄÄ HAUKKUNU ARIN PARAS VIDEO TUO.
ONNEA ARI
Anonyymi-ap
10262
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Mutta mm on valtava tukijoukko takana ja kääntää kaiken muiden syyksi.
Metsamania ei ole kiusattu, mutta kun hän itse niin väittää, se on lukemattomien ihmisten silmissä totta.
Hän osaa taidon uhriutua, manipuloida, esittää " nice gayta" ym.
Hänellä on aina mahdollisuus ostaa uutta romua pihalleen, joka koukkuun lahkolaisuuteen vinksahtaneet hurraavat kädet kohti taivaita.
Eikä kukaan voi mitään, näin se valitettavasti menee, kunnes hän delaa.
TOIVOTTAVASTI PIAN
KAVERI MYÖS KERTOI JOKA KÄVI SAMAA KOULUA KUIN TIMO ET HÄNTÄ EI KIUSATTU .OLIS TIMOLLA OLLU KUULEMA KAVEREITA MUTTA HÄN VIIHTYI OMIS OLOIS .
Uskaltaisin väittää, että ihminen tietää itse paremmin onko tullut kiusatuksi mitä joku ulkopuolinen
Opettele kirjoittamaan, viestin aloittaja (Mehtonen).🤭🤣🤣
ARI ON HOIDOS .MÄ OON 10V NUOREMPI .OTA LÄÄKKEES VISVAVITTU.
Onnea tilaajat senkun lisääntyy.
Mitä sillä pmk-sillitynnörillä ja mehtätontun kanavaemännäklä on vorrestia vastaan,ei varmaan tunne koko miestä,vaen mielipiteet on osannu pähkiä itemielessään.
Odotetaan innolla taas filmiä missä myös Taina näkyy.
Pitää lähtee tuosta Forest kanavalta. Sen verran sairaaaks on menny tuo.