Luuletko ettemme enää

Kohtaa koskaan?
30508
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 30

Vanhimmat

En luule vaan tiedän

1Äänestä
  • Etkö halua että kohtaamme enää? Silti et päästä minusta irti

    Äänestä

  • Oletko menossa eteenpäin jonkun muun kanssa? Syksyllä vielä halusit kohdata. Miksi et enää haluaisi. Miksi sitten häiritse se juissikin?

    Äänestä

En luule kun tiedän että kohtaamme vielä.

Äänestä
  • Tuskinpa vain

    Äänestä

En halua kohdata sinua enää koskaan missään ja korvauksia odotellessa..

Äänestä
  • Stalkkeri joka kyttäsi vuosien ajan, ei saa minulta koskaan minkäänlaista myötätuntoa!

    Äänestä

  • Epäilen että tää ei riitä sinulle kuitenkaan

    Äänestä

Se on enemmän todennäköistä.

1Äänestä

Kyllä me tavataan, mutta mikään ei mene niinkuin haluaisit tai niinkuin frendis luulee. Tulet suuttumaan vielä lisää. Tulet olemaan vihaisempi kuin koskaan aikaisemmin.

Me nähdään joskus elokuussa. Veikkaan Elokuun loppua. Jutellaan silloin, jos siihen vielä kykenet. En tähän usko, mutta en myöskään selittele itseäni anonyymisti tai lähesty sinua muutenkaan.

Sulla on hullut/"frendit" viestittelemässä ja ne spämmää kaikkee väliltä "jätä se sika/pitäiskö treffaa/miten oot voinu olla tuollaisessa suhteessa?". Etköhän sä kiireisenä työttömänä pysy.

Jätät kuitenkin kertomatta sen toisen puolen. Miksi me päädyttiin tähän umpisolmuun? Se alkoi jo ennenkuin alettiin seurustelemaan. Tiedät sen ja sä tiedät, että mäkin tiedän kaikki alkoi sateisena päivänä 2022 loppuvuodesta. Se muutti muotoaan, mutta jatkui. Olen katsonut peiliin, toivottavasti säkin joskus pystyt.

En aijo seurata sinun/teidän pientä pyörivää piiriä vaan jatkan elämääni. Pahoittelut siitä ja toivon sinulle menestystä tulevaisuuteen.

Älä vastaa tähän viestiin. Tiedän, että luet tän kuitenkin.

Äänestä
  • Vastasin

    Äänestä

Luulen..

Äänestä

Älä nyt...kumpikin tehtiin virheitä

2Äänestä
  • Niin tehtiin. Toivottavasti asiat vielä lutviutuvat.

    4Äänestä

  • Anonyymi00024 kirjoitti:

    Niin tehtiin. Toivottavasti asiat vielä lutviutuvat.

    Kyllä, jonkun toisen kanssa.

    Äänestä

Lokakuun jälkeen ei varmaankaan enää kohdata, kun vaihdan maisemaa. Sitä ennen satunnaisesti.

1Äänestä

Ei ole hajuakaan nähdäänkö vai ei. Aika näyttää.

Äänestä

Toivon sitä. Mut harvoin toiveet toteutuu.

Äänestä

Kohtasimme juuri äsken, onneksi olin pari minuuttia ennen sinua liikkeellä niin emme joutuneet liian läheiseen kohtaamiseen, en olisi nyt tykännyt. Ja lisäksi näytin hirveältä..

Äänestä
  • Missä näitte?

    Äänestä

Toivon sitä kovasti, ettei nähtäisi.

Äänestä
  • Minä toivon puolestaan kovasti, että nähtäisiin. Asap.

    Äänestä

  • Anonyymi00021 kirjoitti:

    Minä toivon puolestaan kovasti, että nähtäisiin. Asap.

    Samoin.

    1Äänestä

Kyllä me vielä nähdään, kun kaiken lisäksi näyttää siltä että yhdestä hommaskelista mulla koittaa vapaus, vihdoin ja viimein, (ei ne työ kuviot), sitten ollaan valmiita muuttaa lähemmäs.
Koita pitää itseäsi kunnossa, kaikesta huolimatta, niin näkyillään. mn 🥰🥰🥰

1Äänestä

Hirveästi ihmiset haluaisi täällä nähdä ja kohdata muttei koe tärkeäksi itse tehdä sen eteen mitään.

Äänestä

Harva varmaan non haluaa ajatella, jos tunteita oli kuitenkin.

Äänestä

Tiedän etten kohtaa J miestä ikinä oikeasti .
Kauan luulin että on mahdolisuuksia.
Hölmö minä
Pelit on pelleilty
A-Naiselta

Äänestä

Ketkä hyvin mahdollista kun täällä joudut kyselemään mä en ole näitä koskaan ymmärtäny eikö ole helpompaa kysyä jos kun kerran toinen kiinnostaa eikä jäädä epätoivoisena huutelemaan jonnei bittiavaruuteen nääs kahtokaas useimmiten kun ne on joko varattuja tai niillä ei mitään hätää olla yksinkään ihmiset joista yleensä kiinnostutte si rikotte ne ja jätätte jonkun toisen korjattavaksi eikö se niin normaalisti toimi kun ette osaa itse pitää huolta mä olen ymmärtääkseni lapsilleni opettanu että jos joku satuttaa aina saa satuttaa samalla tavalla takaisin oppii ehkä ettei enää seuraavaa satuta jos ei ole jo mainettaan pilannu muutoinkin helpoimmat tavat NAISTEN keskuudessa miehelle pilata maineensa vaihtaa naista kuun sukkia ja naiselle miesten keskuudessa antamalla liian helposti miksi se on tarkkaa valita kenelle neitsyytensä edes antaa ja kuinka helposti niitä on yllättävän paljon jokka ei välitä muusta kuin siitä että saavat tytön/naisen neitsyyden viedä

Äänestä

Ei kihdata

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kohtaa koskaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu