Hyvää yötä nuorelle...

"MIEHELLE"
7120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ai naiselle?

1Äänestä

Vanhalle naiselle oikein paljon kiitoksia!
Pidä vain akkuna auki niin voin ryömiä viereesi.

Äänestä
  • Sivusta - en tykkää niin laihoista miehistä, että ne mahtuisivat ryömimään mun tuuletusikkunasta sisälle 😬
    Yksi on tervetullut joka osaa myös koputtaa.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Sivusta - en tykkää niin laihoista miehistä, että ne mahtuisivat ryömimään mun tuuletusikkunasta sisälle 😬
    Yksi on tervetullut joka osaa myös koputtaa.

    Vai koputtaa, eikö se ole tarpeetonta jos toinen sisällä odottaa tuliaa?

    Äänestä

  • Odotan sinua 😍

    1Äänestä

🥹Hyvää yötä nuorekkaalle naiselle.

Äänestä
  • 🤗

    1Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

"MIEHELLE"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu