Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Muita joita nuoret kiinnostaa

Olis kiv jutella jonkun kanssa joka tykkää nuorista
18463
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Missäs haluisit jutella?

Äänestä
  • Niuvanniemen suljetulla tietenkin buaahaa

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Niuvanniemen suljetulla tietenkin buaahaa

    Sää mää ja bää tietää buaahaa

    Äänestä

Niin saahan sitä vanhenpana iloa silmille ja ei se paha tekis kun saisi vaikka jotain maistella kielellä ja maut suuhun

1Äänestä
  • Porsas röh röh

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Porsas röh röh

    Katos porsas taas tyrkyllä. Meehän pahnoilles mitäs täällä röhkit.

    Äänestä

Mee hevon vittuun pedari

Äänestä
  • Katos vaan hevon vitun pedari. Mitäs olet.

    Äänestä

Mitä pahaa nuorissa on monen mieleen on kyllä nuori kun on ikää. Toinen juttu on mikäli asiat kuulu siihen mikä on siinä niin pahaa voi olla kun joku haluaa kokeilla siipien kantavuutta

2Äänestä

Oletko Heinolasta?

Äänestä
  • en todella ole 09 paras missä ei huudella toisten avarakatseista ei pitäisi häiritä jos saa vielä nauttia,kn vielä on intoa jotenka kaikki loppuu aikanaan

    .

    Äänestä

kyllähän joku 17-20v pimu olisi kiva pomppimaan kyrvän päälle :)

3Äänestä
  • Todellakin olis.
    Ja vielä ihanampi kimpassa hoidella sellasta.

    Äänestä

Moikka Vihoinkin joku muukin nuorista kiinnostunut..tai noh onhn niitä mutta salassa...itse tykkään katsella nuoria poikia ja tyttöjä esim uimarannoilla ..tiukoissa uikkareissa ja tytöilläkin nykyään tavattoman vähän suojaa bikineissä. Ja kieltämättä ja kiertelemättä se kiihottaa todella paljon...nuorilla pojilla pullottaa hurjasti ja tytöillä vako paistaa läpi..ja monet tietävät se hyvin ja niinpä on muutaman kerran käynyt niin että tahallaan asettavat itsensä niin että katseilla on suora linj haaroihin...

2Äänestä

Tabufantasia mutta kyllä.. Itsellänikin haaveissa joskus itseäni nuoremmat naiset en puhu nyt mistään lapsista ei helvetti sentään mutta juurikin nippanappa laillisen ikääsiä..

Jutella voidaan kyllä

1Äänestä
  • Kiinnostaisi jutella lähemmin, mulla ei oo kik tms mut jos sulla on joku ehdotus niin laita tulemaan. Um60

    Äänestä

Ihan sellainen kaks vitonen aikuisuutra aloittelemassa oleva tiukka hieman vielä kokematon nainen saamaan kunnon kyytiä tuhmalta sedältä, hyväasä yhteisymmärryksessä. Ottamaan topakkaa posliinikullia joka reikään ja opetteleen miten selvitään kun nieluun ryöppyää isot lastit... Taas toisaalta käydä hieman kaupoilla ja ulkona, kenties etelän aurinkorannalla. Näyttää muille se ikäero..

Äänestä
  • Mikäs tabu se 18v tai 25v on,mitää lapsia en kyllä kattele,kyllä kaupoissa tulee kateltua nuoria on se vaan niin mukavaa.
    Kyllä Suomessa kauniita naisia on kun pitää silmät auki,kaupassakin 2 työntekijääkin miellyttää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olis kiv jutella jonkun kanssa joka tykkää nuorista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu