Suomi-naiset ovat puhtoisia. Olen 70-kymppinen hetero äijä, ihan normaalin elämän elänyt, ainakin omasta mielestä. Nyt on hyvä aika tehdä vähän välitilipäätöstä, kun vielä jotakin muistan.
Vauhdikas nuoruus ja vähän ylikin, avioliitto vasta neljääkymppiä lähestyessä. Pari lasta ja ero 15 vuoden jälkeen. Naisralli alkoi uudestaan, eikä ainakaan yhtään hiljaisempana.
Kansan moraalikäsitykset olivat siinä välissä löystyneet sanoisinko lopullisesti, seksi oli yhtä arkinen asia kuin kahvilla käynti.
Naisia ei ole ollut kuin jotain 50 ja sadan väliltä, en ole laskenut. Yhden yön suhteita olen välttänyt ja määrä on siksi alhainen.
Kondomia en ole käyttänyt tällä uudella "uralla" lainkaan. Silti en ole saanut yhtään sukupuolitartuntaa, mikä hieman itseänikin ihmetyttää.
Ennen avioliittoanikin olin saanut klamydian vain kaksi kertaa.
Voiko olla mahdollista, että vain kahdella prosentilla on päällä joku sukupuolitauti?
Kertokaas vähän lukuja?
Elämäsi taudit
15
123
Vastaukset 15
- Anonyymi00003
Lieksan naisilla noin 104% prosentilla on ve-neerinen tauti!
- Anonyymi00004
ei voi kiistää....
- Anonyymi00006
Ei voi olla, kun ei ole hyvästä yrityksestä huolimatta tarttunut.
Koittakaa nyt joku edes vastata asiallisesti! 😅
- Anonyymi00005
Minullakin on sellainen 🙋♂️
- Anonyymi00007
Jännetuppitulehdus oikeassa kädessä.
- Anonyymi00008
Ja siitä se levi pinikseesi? 🤔
- Anonyymi00009
Anonyymi00008 kirjoitti:
Ja siitä se levi pinikseesi? 🤔
Siinä on rakko, kun ei ollut tummelia.
- Anonyymi00010
Anonyymi00009 kirjoitti:
Siinä on rakko, kun ei ollut tummelia.
Rakko ei ole tauti, eli siinä on nyt vähintään syfilis.
t kelan lääkärit - Anonyymi00011
Anonyymi00010 kirjoitti:
Rakko ei ole tauti, eli siinä on nyt vähintään syfilis.
t kelan lääkäritOikeesti... voi veljet!
- Anonyymi00012
Minäkään en ole saanut AIDS tartuntaa vaikka en koskaan ole käyttänyt kondomia ja enkä ole partneniltakaan vaatinut, tummelihuntu ainoa välissä.
- Anonyymi00014
Ei tarvii käyttää kumia kun muut käyttävät, eihän silloin mikään tauti tartu 🤠
- Anonyymi00015
AIDSHOMO
- Anonyymi00016
Tule luokseni! Ollaan nakuna ja tehdään jotain tuhmaa jookos?
- Anonyymi00019
Anonyymi00016 kirjoitti:
Tule luokseni! Ollaan nakuna ja tehdään jotain tuhmaa jookos?
AIDSHOMO
- Anonyymi00020
Telkkarista puuttuukin vielä ohjelma Elämäni taudit. "Tänään Pasi kertoo elämästään ihottuman kanssa."
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei3761450- 65971
- 116915
- 91913
- 69875
- 94701
- 45681
Voisitko mies auttaa..
Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.50619En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.56604Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä
Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku112585