Miksiköhän pää lyö aina nähdessä aivan tyhjää ja jälkeenpäin sitten miettii, että olisihan sitä voinut tehdä niin tai näin?
Kaikki yksityiskohdat ja hyvät vaihtoehdot tajuaa vasta joskus tunnin päästä, vaikka normaalisti pää toimii välillä vähän liiankin vikkelään.
Mukavaa päivää!
Kaikki yksityiskohdat ja hyvät vaihtoehdot tajuaa vasta joskus tunnin päästä, vaikka normaalisti pää toimii välillä vähän liiankin vikkelään.
Mukavaa päivää!
Vastaukset 13
Vanhimmat
Sama.
Koska olet ihastunut tai rakastunut minuun. Mietit liikaa miten käyttäydyt. Helpoin olisi kun vain tulisit ja halaisit minua. Tiedät että sylini odottaa sinua. Todella ihana on mielessäni. Näkemisestä on jo liian kauan.
Ei liity aloittajaa.
uuuh 😘
Fiksuna keksit jonkun tavan päästä lähelleni. Laitat rohkeutta peliin, niin tiedän ottaa sinut syleilyyni.
Prosessoikohan sitä niitä fiiliksiä niin, ettei siksi muu ajattelu onnistu vai onko se jännitystä, vaikka ei se omalla kohdalla ihan siltäkään tunnu, kai🤔?
Ap
Todennäköisesti joo. Itse kun näen kaivattuani, pyrin olemaan yståvållinen ja normaali, enkä silti edes tajua mitä puhun. Koita siinä sitten luoda jotain todellista yhteyttä :)
Joo.
Mä en pysty edes puhumaan 😆
Hän sekoittaa pasmasi, joillakin on sellainen vaikutus.
Se on helppoa, kun molemmat menee yhtä jumiin 😂
Rakastuessa käy noin.
Ettei vain jo nallikin löisi tyhjää.
Eilenkin olis ihan hyvin voinut esittää hukkuvaa tai rantaan ajautunutta hyljettä. No jälkiviisaus, mikä jälkiviisaus.