Yritin hymyillä

Alko naurattaa mun tän päiväset jutut.
Teinkö mä jotain väärin?
Anteeksi.
5148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
Anonyymi00001

Äänestä

En voi tietää kun en ollut paikalla. Sori.

Äänestä
  • Ei sir varmasn sulle. vai oletko eri mieltä?

    Äänestä

Siinä kuvassa vai? Ollaan varmaan joku kerta noin kuin siinä kuvassa. En oo huomannu että olisit tehnyt jotain väärin.

Äänestä

tuskin olet tyttö kulta tehnyt mitään niin syntistä kun minä. nuku rauhassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Alko naurattaa mun tän päiväset jutut.
Teinkö mä jotain väärin?
Anteeksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu