Onpas täällä taas tylsä tunnelma!

Öitä!
581
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tunnelmahan on se mikä sulla on siellä missä olet koskako netissä muka on tunnelmaa olluna

Äänestä

Itse pyrin pitämään vastaukseni mahdollisimman tylsänä täällä. Että voin sitten IRL yllättää😌 Parempi ettei hän odota mitään, eikä liian hyvin viihdy nettimaailmassa. En itsekään halua jumittaa tänne, vaan elää oikeaa elämää.
Nainen

Äänestä

Ei sulle gubbe mitään säväreitä siitä trendaaviin menneestä vuoristojodlauksesta sitten tullu? Voi juku. Naiselta

Äänestä

Milloin täällä on ollut hyvä tunnelma?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Öitä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu